2. Verfahren
Verfahren
Titel: Městské muzeum Mariánské Lázně - expozice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vybavení expozice městského muzea v Mariánských Lázních (předstěny, vitríny, pulty, stoly, sokly, lavice, koberce, rámy a kryty, grafika, potisky, popisky, modely, interaktivní exponáty a další), osvětlení do vitrín včetně odborného nasvícení exponátů, audiovizuální technikou (display, přehrávače, reproduktory, projektory, projekční folie, vytvoření AV obsahů, řídící systém, software, programování, instalace, zaškolení). Expozice bude provedena dle projektové dokumentace s názvem „Městské muzeum Mariánské Lázně – stavební úpravy – expozice expozice D2“ od Ing. arch. Jana Albrechta zpracované v 03/2025. Rozsah předmětu zakázky je také dán výkazem výměr, který je součástí zadávací dokumentace. Realizace nové expozice spadá do dotačního projektu „Stavební úpravy Městské muzeum Mariánské Lázně“, registrační číslo projektu CZ.06.04.04/00/22_051/0003520.
Interne Kennung: P26V00000015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel předá dodavateli prostory místa plnění (staveniště) pro provádění 2. etapy díla po dokončení stavebních prací realizovaných v rámci samostatné veřejné zakázky „Městské muzeum Mariánské Lázně – stavební úpravy pro expozici“. Tyto stavební práce by měly být ukončeny do 150 kalendářních dní od uzavření smlouvy o dílo. Zadavatel tedy předpokládá, že předá dodavateli prostory místa plnění (staveniště) pro provádění 2. etapy díla do 150 kalendářních dnů od uzavření smlouvy o dílo. Veškeré práce 2. etapy budou dokončeny do 60 kalendářních dnů od předání staveniště. V případě prodloužení realizace veřejné zakázky „Městské muzeum Mariánské Lázně – stavební úpravy pro expozici“ se termín předání staveniště pro 2. etapu díla přiměřeně posouvá podle skutečného termínu dokončení těchto stavebních prací. Celková doba plnění smlouvy se tedy může prodlužit o dobu odpovídající případnému prodlení s dokončením veřejné zakázky „Městské muzeum Mariánské Lázně – stavební úpravy pro expozici“. Takové prodloužení není porušením smlouvy a nezakládá nárok dodavatele na jakékoli sankce či náhradu újmy.