2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie VTH-applicatie
Beschreibung: De gemeente Noordoostpolder wenst een nieuw contract af te sluiten met Visma Roxit voor de VTH applicatie inclusief de ingebruikname van Open Fundament. De gemeente doet een beroep op artikel 2.32 lid 1 sub b onder 2 van de Aanbestedingswet 2012 ten behoeve van het toepassen van de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging, omdat mededinging om technische redenen ontbreekt. Informatie over waarom de gemeente een beroep doet op deze procedure is beschreven in de bijlage die bij deze publicatie is gepubliceerd. Een softwaresysteem.
Interne Kennung: 20250414173452
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbestedende dienst die de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging toepast doorloopt de volgende stappen. De aanbestedende dienst: 1. onderhandelt met de betrokken ondernemer; 2. maakt een proces-verbaal van de opdrachtverlening; 3. deelt de gunningsbeslissing mee; 4. kan de overeenkomst sluiten; 5. maakt de aankondiging van de gegunde opdracht bekend.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: VTH-applicatie
Beschreibung: Een uitgebreide beschrijving is als bijlage gepubliceerd.
Interne Kennung: 1