2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa efektywności energetycznej poprzez wymianę istniejącego oświetlenia na energooszczędne oświetlenie LED na terenie Gminy Osięciny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Poprawa efektywności energetycznej poprzez wymianę istniejącego oświetlenia na energooszczędne LED na terenie Gminy Osięciny, w ramach jednego zamówienia publicznego. Oświetlenie stanowi majątek gminy Osięciny w ramach porozumienia zawartego z Energa Oświetlenie S.A. Zakres obejmuje jedno zadanie, które objęte jest dofinansowaniem w ramach 9 edycji programu Polski Ład „Rozświetlamy Polskę”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: 1) Dokumentacji projektowej, przedmiarze robót, stanowiących integralną część SWZ - załącznik nr 13 do SWZ. 2) Wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Realizacja przedmiotu zamówienia przez jednego wykonawcę pozwala na prawidłową koordynację i rozliczanie przedsięwzięcia zgodnie z celami realizowanego projektu. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części ze względu na to, że podział taki groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi oraz nadmiernymi kosztami wykonania zamówienia. Potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia. Niedokonanie podziału zamówienia podyktowane było zatem względami technicznymi, organizacyjnym oraz charakterem przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 271.11.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP 271.11.2024
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Menge: 1 209 Stück