35439-2026 - Ergebnis
Polen – Datenbanksysteme – Dostawa, montaż, integracja i wdrożenie modułów radiowych opartych o technologię IoT (Internet of Tings) wraz z obsługą systemu odczytowego z urządzeń.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, montaż, integracja i wdrożenie modułów radiowych opartych o technologię IoT (Internet of Tings) wraz z obsługą systemu odczytowego z urządzeń.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania, pn.: „Dostawa, montaż, integracja i wdrożenie modułów radiowych opartych o technologię IoT (Internet of Tings) wraz z obsługą systemu odczytowego z urządzeń”, szczegółowo opisana w załączniku nr 1 do SWZ– Opisie przedmiotu Zamówienia, dalej jako: OPZ ora z Projektowanych Postanowieniach Umownych - załączniku nr 4 do SWZ, dalej jako: PPU. 2. Przedmiot zamówienia przewiduje udzielenie: 1) zamówienia podstawowego, które obejmuje: a) utworzenie i uruchomienie przez Wykonawcę Systemu odczytowego pozwalającego na odczyt danych z Urządzeń pomiarowych, tj.: przekazanie Zamawiającemu dostępu do Aplikacji i zapewnienie Transmisji danych z całego Obszaru działania Zamawiającego, b) dostawę przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Modułów IoT, na warunkach określonych w rozdziale IV OPZ oraz spełniających wymagania opisane w rozdziale II OPZ oraz ich podłączenie do Systemu odczytowego, c) przeprowadzenie niezbędnych szkoleń pracowników na warunkach określonych w rozdziale III OPZ pkt.1, d) świadczenie przez Wykonawcę usług w zakresie obsługi Systemu odczytowego, na warunkach określonych w rozdziale V OPZ, obejmujących w szczególności zachowanie należytej sprawności Systemu odczytowego, Transmisję danych z Urządzeń pomiarowych oraz przekazywanie danych z Systemu odczytowego do Systemu komputerowego Zamawiającego, e) dostarczenie przez Wykonawcę Zamawiającemu urządzeń mobilnych, o parametrach wskazanych w rozdziale V pkt 4 OPZ, służących do konfiguracji Modułów IoT i odczytu danych, w łącznej liczbie 5 sztuk, 2) zamówienia opcjonalnego, polegającego na sukcesywnym montażu lub wymianie Modułów IoT przez Wykonawcę we wskazanych lokalizacjach w okresie 4 lat od dnia zawarcia umowy. 3. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze skorzystania z zamówienia opcjonalnego na 7 dni przed planowanym zleceniem sukcesywnej wymiany/montażu (wraz ze wskazaniem ilościowym), z zastrzeżeniem, że jednorazowe zlecenie montażu/wymiany w ramach zamówień opcjonalnych będzie dotyczyło Modułów IoT w liczbie nie większej niż 500 sztuk, przy zachowaniu terminu 90 dni przewidzianego na realizację. Wykonawca nie może odmówić realizacji Zamówienia opcjonalnego. Realizacja zamówienia opcjonalnego jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z zamówienia opcjonalnego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48614000 Datenerfassungssystem, 51321000 Dienste für die Installation von Rundfunksendern, 32260000 Datenübertragungsanlagen, 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania, pn.: „Dostawa, montaż, integracja i wdrożenie modułów radiowych opartych o technologię IoT (Internet of Tings) wraz z obsługą systemu odczytowego z urządzeń”, szczegółowo opisana w załączniku nr 1 do SWZ– Opisie przedmiotu Zamówienia, dalej jako: OPZ ora z Projektowanych Postanowieniach Umownych - załączniku nr 4 do SWZ, dalej jako: PPU. 2. Przedmiot zamówienia przewiduje udzielenie: 1) zamówienia podstawowego, które obejmuje: a) utworzenie i uruchomienie przez Wykonawcę Systemu odczytowego pozwalającego na odczyt danych z Urządzeń pomiarowych, tj.: przekazanie Zamawiającemu dostępu do Aplikacji i zapewnienie Transmisji danych z całego Obszaru działania Zamawiającego, b) dostawę przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Modułów IoT, na warunkach określonych w rozdziale IV OPZ oraz spełniających wymagania opisane w rozdziale II OPZ oraz ich podłączenie do Systemu odczytowego, c) przeprowadzenie niezbędnych szkoleń pracowników na warunkach określonych w rozdziale III OPZ pkt.1, d) świadczenie przez Wykonawcę usług w zakresie obsługi Systemu odczytowego, na warunkach określonych w rozdziale V OPZ, obejmujących w szczególności zachowanie należytej sprawności Systemu odczytowego, Transmisję danych z Urządzeń pomiarowych oraz przekazywanie danych z Systemu odczytowego do Systemu komputerowego Zamawiającego, e) dostarczenie przez Wykonawcę Zamawiającemu urządzeń mobilnych, o parametrach wskazanych w rozdziale V pkt 4 OPZ, służących do konfiguracji Modułów IoT i odczytu danych, w łącznej liczbie 5 sztuk, 2) zamówienia opcjonalnego, polegającego na sukcesywnym montażu lub wymianie Modułów IoT przez Wykonawcę we wskazanych lokalizacjach w okresie 4 lat od dnia zawarcia umowy. 3.Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze skorzystania z zamówienia opcjonalnego na 7 dni przed planowanym zleceniem sukcesywnej wymiany/montażu (wraz ze wskazaniem ilościowym), z zastrzeżeniem, że jednorazowe zlecenie montażu/wymiany w ramach zamówień opcjonalnych będzie dotyczyło Modułów IoT w liczbie nie większej niż 500 sztuk, przy zachowaniu terminu 90 dni przewidzianego na realizację. Wykonawca nie może odmówić realizacji Zamówienia opcjonalnego. Realizacja zamówienia opcjonalnego jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z zamówienia opcjonalnego.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Przedmiot zamówienia przewiduje udzielenie: zamówienia opcjonalnego, polegającego na sukcesywnym montażu lub wymianie 2 000 szt Modułów IoT przez Wykonawcę we wskazanych lokalizacjach w okresie 4 lat od dnia zawarcia umowy. 2. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze skorzystania z zamówienia opcjonalnego na 7 dni przed planowanym zleceniem sukcesywnej wymiany/montażu (wraz ze wskazaniem ilościowym), z zastrzeżeniem, że jednorazowe zlecenie montażu/wymiany w ramach zamówień opcjonalnych będzie dotyczyło Modułów IoT w liczbie nie większej niż 500 sztuk, przy zachowaniu terminu 90 dni przewidzianego na realizację. Wykonawca nie może odmówić realizacji Zamówienia opcjonalnego. Realizacja zamówienia opcjonalnego jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z zamówienia opcjonalnego.