2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO OBIEKTÓW MUZEUM GÓRNICTWA WĘGLOWEGO W ZABRZU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej przez Zamawiającego o łącznym szacunkowym wolumenie 5 484 800 kWh (+/- 10%) w okresie dostaw, tj. od dnia 01.08.2025 roku do dnia 31.12.2026 roku.
Interne Kennung: EO/EE/002/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej przez Zamawiającego o łącznym szacunkowym wolumenie 5 484 800 kWh (+/- 10%) w okresie dostaw, tj. od dnia 01.08.2025 roku do dnia 31.12.2026 roku
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 15% szacunkowej ilości zakupu energii