354403-2026 - Ergebnis
Tschechien – Ethernet-Netz – Pořízení Koncových prvků – ACCESS SWITCHE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení Koncových prvků – ACCESS SWITCHE
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je 316 kusů koncových prvků – Access switche a příslušenství (požadovaný počet kusů u jednotlivých položek je uveden v příloze č. 3 Zadávacích podmínek – Cenová nabídka) pro Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy dle minimální technické specifikace, která je uvedena v příloze č. 2 Zadávacích podmínek, a dále dle přílohy č. 5 – Specifikace předmětu plnění. Součástí dodávky je doprava zboží do místa plnění včetně veškerých souvisejících poplatků spojených s dovozem zboží do místa plnění a dodací list s uvedením délky záruky (záruční list).
Interne KennungKRPA-368783/ČJ-2025-0000VZ-HV
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32415000 Ethernet-Netz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32415000 Ethernet-Netz
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku: a) změnu výše kupní ceny včetně DPH, která se úměrně zvýší, popřípadě sníží, v důsledku změn právních předpisů v oblasti daně z přidané hodnoty (změna sazby DPH) účinných ke dni zdanitelného plnění; o této vyhrazené změně závazku smluvní strany dodatek smlouvy neuzavírají; b) prodloužení doby plnění (dodání zboží): při vzniku překážky na straně třetích osob či orgánů veřejné moci, kdy je plnění smlouvy na jednání těchto osob či orgánů veřejné moci závislé a je jimi podmíněno, přičemž prodávající jednající s náležitou péčí nemohl vzniku překážky objektivně zabránit; o této vyhrazené změně závazku smluvní strany uzavírají dodatek smlouvy; prodávající za účelem případného uzavření dodatku je povinen oslovit kupujícího a doložit (popsat a odůvodnit) nastání, případně trvání předmětných překážek, přičemž kupující není povinen žádosti prodávajícího vyhovět; v případě vyhovění žádosti prodávajícího (uzavření dodatku smlouvy) se doba plnění prodlužuje úměrně (o celou dobu) k prokázané době nastání (trvání) předmětných překážek.