354407-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Berufskleidung – VZ 90125 – Dodávky služebních baretů pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na 4 roky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVZ 90125 – Dodávky služebních baretů pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na 4 roky
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky služebních baretů (dále jen „předmět plnění“) pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy (dále jen „MP HMP“) na dobu 4 let nebo do vyčerpání finančního limitu rámcové dohody, podle toho, která ze skutečností nastane dříve, a to včetně dopravy na místo plnění.
Interne Kennung90125
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
5. Los
LosLOT-0001