354410-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Telematiksystem – Dodávka mobilního systému liniového řízení a provozních dopravních informací (MSDI)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka mobilního systému liniového řízení a provozních dopravních informací (MSDI)
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je pořízení telematického systému MSDI – 2 kompletní sety, každý z nich tvořený blokem A, B, C, a zvlášť blok D a jeden společný blok E („MSDI“). Předmětem Veřejné zakázky je dodávka kompletního SW, HW vybavení a dopravně telematických prvků MSDI. Jednotlivé bloky pořizovaného systému MSDI jsou následující: A. Blok A – mobilní informační systém pro možnost zobrazování dopravních informací, tzv. zařízení pro provozní informace („ZPI“), B. Blok B – mobilní systém pro řízení dopravního proudu (harmonizace, omezení v jízdních pruzích, varování před kolonou, řízení přístupu apod.), tzv. proměnné dopravní značení („PDZ“), C. Blok C – mobilní systém pro řízení dopravy pomocí světelných signálů („SS“), D. Blok D – transportní přípojné vozidlo pro převoz/manipulaci kompletního jednoho setu včetně zajištění signalizačních/ochranných funkcí před pracovním místem, E. Blok E – monitorovací, řídicí a servisní SW, připravený na konfiguraci a správu informací z míst vybavených přenosným telematickým systémem na území hl. m. Prahy, pro výše uvedené prvky A, B a C. Konfigurace a ovládání systému pro HW komponenty projektu umožní využití ovládání systému pro samostatný prvek A, B, C nebo vzájemnou kombinací jednotlivých prvků (A+B+C, A+B, A+C nebo B+C). Zadavatel dále v rámci plnění Veřejné zakázky požaduje dodat následující plnění: F. technologie s ovládacím SW pro možnost monitorování, informování a řízení dopravního toku v dopravních omezeních či pracovních zónách na páteřních pozemních komunikacích hlavního města Prahy, které jsou ve správě Zadavatele, G. vypracování Provozního řádu MSDI, Havarijního řádu MSDI a Servisního řádu MSDI, H. zaškolení pro účely obsluhy systému MSDI, I. poskytování záručního servisu systému MSDI, J. poskytování služeb rozvoje a optimalizace systému MSDI, K. poskytování rozšířené podpory systému MSDI (Paušální služby). Předmětný telematický systém MSDI musí být v rámci plnění Veřejné zakázky navržen, konfigurován a instalován tak, aby respektoval umístění při vozovce s ohledem na intenzitu dopravy a skladbu dopravního proudu v místě umístění (na území hl. m. Prahy), běžný způsob vedení dopravy a další aspekty, které mají významný vliv na funkce telematického systému, resp. na vhodnou kombinaci HW komponent v dané lokalitě. Veřejná zakázka zahrnuje pořízení technologie s ovládacím SW pro možnost monitorování, informování a řízení dopravního toku v dopravních omezeních či pracovních zónách na páteřních komunikacích hl. m. Prahy, které jsou ve správě Zadavatele. Dodávka musí být konstruována a navržena pro umisťování na pozemních komunikacích s nejvyšší dovolenou rychlostí 80 km/h dle platných právních předpisů. V rámci projektu se počítá s pořízením 2 setů vč. zaškolení a záručního servisu a souvisejících služeb. Bližší specifikace předmětu Veřejné zakázky je upravena v dalších částech Zadávací dokumentace, zejména v Příloze č. 5 Zadávací dokumentace – Smlouva o dílo, Příloze č. 6 Zadávací dokumentace – Servisní smlouva a v Příloze č. 7 Zadávací dokumentace – Popis předmětu plnění. Zadavatel požaduje sestavení celé dodávky způsobem, který umožní provádět pozáruční servis a údržbu celého předmětu dodávky vlastními zaměstnanci Zadavatele, popřípadě servisním partnerem odlišným od dodavatele systému MSDI. Bližší podmínky budou předmětem jednání o předběžných nabídkách.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32441300 Telematiksystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34992100 Beleuchtete Verkehrsschilder, 34992200 Verkehrsschilder, 34996100 Ampeln, 34920000 Straßenausrüstung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDodávka mobilního systému liniového řízení a provozních dopravních informací (MSDI)
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na Veřejnou zakázku spočívající v právu poptat rovněž další služby rozvoje a optimalizace systému MSDI v objemu až dalších 300 člověkohodin při zachování jednotkové ceny za služby rozvoje dle čl. 4.2 závazného návrhu Smlouvy o dílo. Bližší podmínky pro uplatnění vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v čl. 6.5 závazného návrhu Smlouvy o dílo.