2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interne logistieke werkzaamheden
Beschreibung: De scope betreft o.a.; Het uitvoeren van transport- en rangeerwerkzaamheden op de locaties van Twence, hoofdzakelijk tussen en binnen de installaties en de verschillende opslag/be-verwerkingslocaties met materieel/personeel dat hiervoor geschikt is. Inzet van geschikte containers en het vervoer hiervan. Waarvan enkelen met geijkt wegen op betreffend transportmiddel. Het beladen van transportmiddelen of bewerkingsmachines met daartoe geschikte en efficiënt materieel. (Eind)Verwerken/bewerken/handelen/depotwerk van aan Twence aangeboden (afval)stoffen of producten, met aangegeven/overeengekomen machines/middelen. Machines/middelen/verwerkingsmethodieken kunnen door verschillend aanbod/materiaalsoort variëren. Meestal betreft het landmachines zoals kranen of shovels van voldoende grootte en geschikte (in afstemming) appendages. Leveren van geschikt personeel voor ondersteunende werkzaamheden zoals (afval) controleurs, machinisten (met mogelijke inzet op Twence eigen materieel) etc. Deze benoemde punten zijn niet limitatief, de scope kan gedurende de contractperiode bij nieuwe behoeftes gewijzigd worden.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Title: Interne logistieke werkzaamheden
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 45112000 Excavating and earthmoving work
5. Lot
Lot: LOT-0000