See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ocena merytoryczna wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć, złożonych w ogłoszonym naborze ciągłym w ramach Programu Priorytetowego „NaszEauto"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompletnej merytorycznej oceny I (pierwszego) i II (drugiego) stopnia wniosków (wraz z załącznikami) o dofinansowanie przedsięwzięć (w formie środków bezzwrotnych - dotacji), złożonych w ramach naboru wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć programu priorytetowego „NaszEauto” (zwanych dalej „wnioskami”), złożonych przez osoby fizyczne oraz osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Zamówienie zostało podzielone na 5 części, tj.: a) Część 1 - ocena merytoryczna I i II stopnia wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć złożonych w ogłoszonym naborze ciągłym w ramach Programu Priorytetowego „NaszEauto” - Część nr 1. b) Część 2 - ocena merytoryczna I i II stopnia wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć złożonych w ogłoszonym naborze ciągłym w ramach Programu Priorytetowego „NaszEauto” - Część nr 2. c) Część 3 - ocena merytoryczna I i II stopnia wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć złożonych w ogłoszonym naborze ciągłym w ramach Programu Priorytetowego „NaszEauto” - Część nr 3. d) Część 4 - ocena merytoryczna I i II stopnia wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć złożonych w ogłoszonym naborze ciągłym w ramach Programu Priorytetowego „NaszEauto” - Część nr 4. e) Część 5 - ocena merytoryczna I i II stopnia wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć złożonych w ogłoszonym naborze ciągłym w ramach Programu Priorytetowego „NaszEauto” - Część nr 5. 1.1. W ramach każdej z Części, przedmiot zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz zamówienie w prawie opcji, tj.: a) w ramach zamówienia podstawowego Wykonawca wykona 3 500 sztuk ocen wniosków o dofinansowanie złożonych w ogłoszonym naborze ciągłym w ramach Programu Priorytetowego „NaszEauto”. b) w ramach zamówienia objętego prawem opcji, jeżeli Zamawiający skorzysta prawa opcji, Wykonawca wykona kolejne oceny - do 3 500 sztuk ocen wniosków o dofinansowanie złożonych w ogłoszonym naborze ciągłym w ramach Programu Priorytetowego „NaszEauto”. W ramach wszystkich pięciu części zamówienia, zamówienia podstawowe obejmują wykonanie łącznie 17 500 sztuk ocen wniosków o dofinansowanie, natomiast zamówienia w ramach prawa opcji obejmują wykonanie łącznie do 17 500 sztuk kolejnych ocen wniosków. Łącznie, w ramach wszystkich pięciu Części, maksymalnie do wykonania przewidziano do 35 000 sztuk ocen wniosków o dofinansowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, taki sam dla każdej z Części zamówienia, obejmujący zamówienie podstawowe oraz zamówienie w prawie opcji, został przedstawiony w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ. 1.2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca, który ubiega się o przedmiotowe zamówienie, był Wykonawcą, który: - nie brał udziału w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie w Programie Priorytetowym, których ocena jest przedmiotem niniejszego zamówienia; - do realizacji zamówienia skieruje osoby, z których żadna nie brała udziału w przygotowaniu i składaniu wniosków o dofinansowanie w Programie Priorytetowym NaszEauto, występując jako Wnioskodawca lub jako Pełnomocnik Wnioskodawcy, ani nie podlega wyłączeniu z możliwości realizacji zamówienia z innych przyczyn, o których mowa w Załączniku nr 6 do Załącznika nr 4 do SWZ; - przedmiot zamówienia w danej Części będzie realizował zespół składający się z minimum 10 (dziesięciu) a maksymalnie 20 (dwudziestu) osób, przy czym jeśli Wykonawca będzie realizował więcej niż jedną Część zamówienia, osoby w zespole dla poszczególnych Części nie mogą się powtarzać. Wykonawca po wyborze najkorzystniejszej oferty, a przed zawarciem umowy, wskaże osoby (imię i nazwisko), które będą tworzyć zespół osób realizujących daną Cześć zamówienia, zgodnie z wytycznymi określonymi w pkt. XVII pkt. 2 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 139670-2026
Interne Kennung: DOZ.26.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - ocena merytoryczna I i II stopnia wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć złożonych w ogłoszonym naborze ciągłym w ramach Programu Priorytetowego „NaszEauto” - Część nr 1.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompletnej merytorycznej oceny I (pierwszego) i II (drugiego) stopnia wniosków (wraz z załącznikami) o dofinansowanie przedsięwzięć (w formie środków bezzwrotnych - dotacji), złożonych w ramach naboru wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć programu priorytetowego „NaszEauto” (zwanych dalej „wnioskami”), złożonych przez osoby fizyczne oraz osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. 1.1. W ramach niniejszej Części zamówienia, przedmiot zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz zamówienie w prawie opcji, tj.: a) w ramach zamówienia podstawowego Wykonawca wykona 3 500 sztuk ocen wniosków o dofinansowanie złożonych w ogłoszonym naborze ciągłym w ramach Programu Priorytetowego „NaszEauto”. b) w ramach zamówienia objętego prawem opcji, jeżeli Zamawiający skorzysta prawa opcji, Wykonawca wykona kolejne oceny - do 3 500 sztuk ocen wniosków o dofinansowanie złożonych w ogłoszonym naborze ciągłym w ramach Programu Priorytetowego „NaszEauto”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, obejmujący zamówienie podstawowe oraz zamówienie w prawie opcji, został przedstawiony w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ. 1.2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca, który ubiega się o przedmiotowe zamówienie, był Wykonawcą, który: - nie brał udziału w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie w Programie Priorytetowym, których ocena jest przedmiotem niniejszego zamówienia; - do realizacji zamówienia skieruje osoby, z których żadna nie brała udziału w przygotowaniu i składaniu wniosków o dofinansowanie w Programie Priorytetowym NaszEauto, występując jako Wnioskodawca lub jako Pełnomocnik Wnioskodawcy, ani nie podlega wyłączeniu z możliwości realizacji zamówienia z innych przyczyn, o których mowa w Załączniku nr 6 do Załącznika nr 4 do SWZ; - przedmiot zamówienia w danej Części będzie realizował zespół składający się z minimum 10 (dziesięciu) a maksymalnie 20 (dwudziestu) osób, przy czym jeśli Wykonawca będzie realizował więcej niż jedną Część zamówienia, osoby w zespole dla poszczególnych Części nie mogą się powtarzać. Wykonawca po wyborze najkorzystniejszej oferty, a przed zawarciem umowy, wskaże osoby (imię i nazwisko), które będą tworzyć zespół osób realizujących daną Cześć zamówienia, zgodnie z wytycznymi określonymi w pkt. XVII pkt. 2 SWZ.
Interne Kennung: DOZ.26.1.2026.1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - ocena merytoryczna I i II stopnia wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć złożonych w ogłoszonym naborze ciągłym w ramach Programu Priorytetowego „NaszEauto” - Część nr 2.
Interne Kennung: DOZ.26.1.2026.2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - ocena merytoryczna I i II stopnia wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć złożonych w ogłoszonym naborze ciągłym w ramach Programu Priorytetowego „NaszEauto” - Część nr 3.
Interne Kennung: DOZ.26.1.2026.3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - ocena merytoryczna I i II stopnia wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć złożonych w ogłoszonym naborze ciągłym w ramach Programu Priorytetowego „NaszEauto” - Część nr 4.
Interne Kennung: DOZ.26.1.2026.4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - ocena merytoryczna I i II stopnia wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć złożonych w ogłoszonym naborze ciągłym w ramach Programu Priorytetowego „NaszEauto” - Część nr 5.
Interne Kennung: DOZ.26.1.2026.5