2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concessieopdracht pilot regionaal deelfietsensysteem
Beschreibung: De MRDH wil één concessieovereenkomst met een basisdekking sluiten voor de pilot, met een looptijd van drie jaar waarmee gemeenten en de MRDH ervaring opdoen met een publiek toegankelijk regionaal deelfietssysteem. De MRDH kiest bewust voor een pilot omdat het samen met gemeenten én met de concessiehouder wil testen op welke wijze een deelfietssysteem kan bijdragen aan de regionale opgaven en beleidsdoelen. Daarnaast zijn in de voorbereiding van de aanbesteding meerdere onderwerpen gedefinieerd die de MRDH tijdens de pilot met deelonderzoeken wil toetsen. Het gaat onder andere over de mogelijkheden om tarieven (voor specifieke doelgroepen) te verlagen, deelfietsen in te zetten als maatregel om hinder door werkzaamheden te beperken, de toegankelijkheid te vergroten via gebruiksvriendelijke betaalmethoden en de aansluiting op het openbaar vervoer te verbeteren zodat de deelfiets een aantrekkelijke first en last mile oplossing vormt binnen een ketenreis. - De geraamde waarde van de opdracht, exclusief eventueel meerwerk ten behoeve van onderzoeken en demonstratieprojecten binnen de concessie, is € 1.500.000. - Het totale beschikbare budget voor de opdracht, inclusief onderzoeken en demonstratieprojecten is € 2.700.000.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34430000 Fahrräder
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
Additional classification (cpv): 34430000 Bicycles
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1