See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie czynności utrzymania z zakresu czwartego (P4) i piątego (P5) poziomu utrzymania pojazdów kolejowych dla Zakładu Linii Kolejowych w Zielonej Górze
Beschreibung: Wykonanie czynności utrzymania z zakresu czwartego (P4) i piątego (P5) poziomu utrzymania pojazdów kolejowych dla Zakładu Linii Kolejowych w Zielonej Górze. Szczegółowy opis zamówienia zawarto w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wykonanie czynności utrzymania z zakresu czwartego (P4) i piątego (P5) poziomu utrzymania pojazdów kolejowych dla Zakładu Linii Kolejowych w Zielonej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji