354510-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Softwarepaket und Informationssysteme – VTH-Zaaksysteem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVTH-Zaaksysteem
BeschreibungHet hoofddoel van de OFGV met deze Europese aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren, implementeren, beheren en onderhouden van een VTH-Zaaksysteem dat de OFGV ondersteunt bij de uitvoering van haar taken op het gebied van Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving, conform de eisen en wensen zoals vastgelegd in de Aanbestedingsstukken. Voor meer informatie verwijzen wij u naar de aanbestedingsstukken. Deze documenten vormen het uitgangspunt en zijn leidend bij de inschrijving en uitvoering van de opdracht.
Interne KennungVTHOFGV/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVoor meer informatie verwijzen wij u naar de aanbestedingsstukken. Deze documenten vormen het uitgangspunt en zijn leidend bij de inschrijving en uitvoering van de opdracht.