See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging van voornemen tot sluiting van één of meerdere overeenkomsten in het kader van de proeftuin (Challenge - LV NExT)
Beschreibung: Alliander, Stedin en Enexis zijn voornemens een proeftuin te starten met als doel innovatieve oplossingen te identificeren en testen die bijdragen aan het versneld verzwaren van het laagspanningsnetwerk (LS-net), zonder dat hiervoor extra personeel benodigd is. De proeftuin richt zich op technologische innovaties, procesoptimalisaties en alternatieve inzet van bestaande medewerkers. De looptijd van de proeftuin bedraagt circa twee jaar. Nader te bepalen en afhankelijk van aard van de dienstverlening en innovatie. Er zijn momenteel nog geen partijen geselecteerd voor het aangaan van een overeenkomst. Om die reden hebben wij nu een symbolische waarde van € 1,- opgegeven.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31321000 Starkstromleitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Alliander, Stedin en Enexis zijn voornemens een proeftuin te starten met als doel innovatieve oplossingen te identificeren en testen die bijdragen aan het versneld verzwaren van het laagspanningsnetwerk (LS-net), zonder dat hiervoor extra personeel benodigd is. De proeftuin richt zich op technologische innovaties, procesoptimalisaties en alternatieve inzet van bestaande medewerkers. De looptijd van de proeftuin bedraagt circa twee jaar. Nader te bepalen. Gezien de urgentie van het probleem en de maatschappelijke impact van vertragingen in de netverzwaring, willen de aanbestedende diensten de mogelijkheid behouden om tijdens de looptijd van de proeftuin reeds bewezen oplossingen af te nemen.
Interne Kennung: 1