3546-2025 - Ergebnis
Tschechien – Baum- und Heckenschnitt – PÉČE O VZROSTLÉ DŘEVINY V KATASTRU MĚSTA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPÉČE O VZROSTLÉ DŘEVINY V KATASTRU MĚSTA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je odborné provedení arboristických zásahů na vybraných stromech v lokalitě Valašské Meziříčí. Návrh pěstebních opatření je specifikován v přílohách dokumentace.
Interne Kennung01
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensVýzva k podání nabídek
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPÉČE O VZROSTLÉ DŘEVINY V KATASTRU MĚSTA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Obora, Králova
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je odborné provedení arboristických zásahů na vybraných stromech v lokalitě Obora a ul. Králova ve městě Valašské Meziříčí. Návrh pěstebních opatření je specifikován v přílohách dokumentace.
LosLOT-0002
TitelPÉČE O VZROSTLÉ DŘEVINY V KATASTRU MĚSTA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Kozina
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je odborné provedení arboristických zásahů na vybraných stromech v lokalitě Kozina ve městě Valašské Meziříčí. Návrh pěstebních opatření je specifikován v přílohách dokumentace.
Interne Kennung02
LosLOT-0003
TitelPÉČE O VZROSTLÉ DŘEVINY V KATASTRU MĚSTA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Horní Brňov a Husova ul. u bytovek
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je odborné provedení arboristických zásahů na vybraných stromech v lokalitě Horní Brňov a Husova ul. u bytovek ve městě Valašské Meziříčí. Návrh pěstebních opatření je specifikován v přílohách dokumentace.
Interne Kennung03