See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup Energii Elektrycznej dla podmiotów samorządowych i innych - LI Grupa Zakupowa MAE
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup energii elektrycznej na potrzeby własne Zamawiających, w okresie objętym zamówieniem tj. od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. w szacunkowej ilości 48 820 956,00 kWh.
Interne Kennung: MAE\244\2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej na lata 2027-2028 dla obiektów szczegółowo wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ. a) Taryfa Cxx oświetlenie - zakup energii elektrycznej na lata 2027 - 2028 dla obiektów szczegółowo wymienionych w załączniku nr 1 (1.1) do SWZ. Szacunkowe łączne zapotrzebowanie energii elektrycznej wynosi 551 458,00 kWh b) Taryfa Cxx, Gxx - zakup energii elektrycznej na lata 2027 - 2028 dla obiektów szczegółowo wymienionych w załączniku nr 1 (1.2) do SWZ. Szacunkowe łączne zapotrzebowanie energii elektrycznej wynosi 30 075 412,00 kWh c) Taryfa Bxx - zakup energii elektrycznej na lata 2027 - 2028 dla obiektów szczegółowo wymienionych w załączniku nr 1 (1.3) do SWZ. Szacunkowe łączne zapotrzebowanie energii elektrycznej wynosi 18 194 086,00 kWh