354693-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im juristischen Bereich – Poskytování externích právních služeb pro Úřad městské části Praha 3
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování externích právních služeb pro Úřad městské části Praha 3
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je závazek poskytovat komplexní právní služby dle potřeb zadavatele, mimo právní služby uvedené v § 29 písm. k) ZZVZ. Poskytováním komplexních právních služeb se rozumí zejména, nikoliv však výhradně, poskytování odborných právních konzultací, zpracování právních stanovisek, analýz a rešerší, sepisování listin a příprava jiných podkladů dle pokynů zadavatele, dále příprava smluv, vyhlášek a dalších obdobných dokumentů, účast na jednáních zadavatele dle jeho potřeb, zejména na jednáních Zastupitelstva městské části a na případných jednáních dalších orgánů zadavatele, konzultace a spolupráce při revizi a tvorbě vnitřních předpisů a postupů zadavatele. Bližší specifikace plnění je uvedena zejména v příloze č. 1a-1c zadávací dokumentace, které jsou její nedílnou přílohou. Veřejná zakázka je rozdělena na 3 části.
Interne KennungP24V00000009
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79140000 Rechtsberatung und -auskunft
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást A - Právní služby oblasti občanského práva, obchodního práva a práva duševního vlastnictví
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky pro část A je poskytování právních služeb v oblasti občanského práva, obchodního práva, práva duševního vlastnictví, a to zejména ve vztahu k následujícím právním předpisům: -zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů; -zákon č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech (zákon o obchodních korporacích), ve znění pozdějších předpisů; -zákon č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon), ve znění pozdějších předpisů.
Interne KennungČást A
LosLOT-0003
TitelČást C - Právní služby v oblasti školství a volného času dětí a mládeže, sociálních záležitostí a zdravotnictví
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky pro část C je poskytování právních služeb v oblasti školství a volného času dětí a mládeže, sociálních záležitostí a zdravotnictví, a to zejména ve vztahu k následujícím právním předpisům: -zákon č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů; -zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů; -zákon č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách), ve znění pozdějších předpisů; -zákon č. 131/2000 Sb., o hlavním městě Praze, ve znění pozdějších předpisů; -zákon č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů.
Interne KennungČást C
LosLOT-0002
TitelČást B - Právní služby v oblasti veřejného práva: oblasti správního práva, územního rozvoje, stavebního práva, dopravy, veřejné podpory a práva EU, veřejných zakázek a zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky pro část B je poskytování právních služeb v oblasti veřejného práva, především v oblasti správního práva, územního rozvoje, stavebního práva, dopravy, veřejné podpory a práva EU, veřejných zakázek a zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, a to zejména ve vztahu k následujícím právním předpisům: -zákon č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů; -zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů; -zákon č. 283/2021 Sb., stavební zákon; -zákon č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů; -zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů; -zákon č. 131/2000 Sb., o hlavním městě Praze, ve znění pozdějších předpisů; -zákon č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů; -platné právní předpisy EU; -zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek; -zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím. Zadavatel pro vyloučení jakýchkoliv pochybností výslovně uvádí, že předmětem právních služeb ve vztahu k zákonu č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek nebude organizace zadávacích či výběrových řízení. Předmětem dotčených služeb bude tedy zejména zpracování stanovisek a jiných právních služeb v souvislosti se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Interne KennungČást B