3547-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet – Dostawa oraz wdrożenie oprogramowania przeznaczonego do podniesienia bezpieczeństwa systemu pocztowego statystyki publicznej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oraz wdrożenie oprogramowania przeznaczonego do podniesienia bezpieczeństwa systemu pocztowego statystyki publicznej
Vorherige Bekanntmachung564565-2024
Interne KennungCIS-WAZ.271.10.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania, w tym maszyn wirtualnych typu VA (virtual appliance) lub appliance sprzętowych wraz z licencjami i trzyletnim wsparciem producenta przeznaczonego do podniesienia bezpieczeństwa systemu pocztowego statystyki publicznej oraz wykonanie wdrożenia dostarczonych komponentów w infrastrukturze Zamawiającego w jego siedzibie w Warszawie przy al. Niepodległości 208. W szczególności przedmiot zamówienia obejmuje następujące zadania do realizacji przez Wykonawcę: Zadanie 1: Opracowanie Projektu technicznego Zadanie 2: Dostawa oraz wdrożenie oprogramowania, w tym urządzeń wirtualnych typu Virtual Appliance lub appliance sprzętowego do zabezpieczenia transmisji wejściowych i wyjściowych danych pocztowych oraz zewnętrznych serwerów systemu pocztowego statystyki publicznej wraz z licencjami oraz trzyletnim wsparciem producenta na cały system zwany dalej SOSZ (Systemem ochrony serwerów zewnętrznych). Zadanie 3: Dostawa oraz wdrożenie oprogramowania do zabezpieczenia wewnętrznych serwerów pocztowych wraz z licencjami oraz trzyletnim wsparciem producenta na cały system zwany dalej SOSW (Systemem ochrony serwerów wewnętrznych). Zadanie 4: Wykonanie dokumentacji powykonawczej i przeprowadzenie warsztatów.