354723-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Babypflegeprodukte – EU-udbud vedrørende levering af Babyudstyr til Aalborg og Brønderslev Kommune
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEU-udbud vedrørende levering af Babyudstyr til Aalborg og Brønderslev Kommune
BeschreibungNærværende udbud vedrører levering af babyudstyr til Aalborg og Brønderslev Kommune.
Vorherige Bekanntmachung346100-2026
Interne Kennung727114
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33750000 Babypflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33750000 Babypflegeprodukte
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenRammeaftale kan forlænges i op til 2 x 12 måneder