2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení nástrojů kybernetické bezpečnosti
Beschreibung: Účelem realizace veřejné zakázky je dodávka HW a SW řešení pro zvýšení kybernetické bezpečnosti Městské nemocnice Čáslav vč. souvisejících služeb v rámci realizace projektu „Zvýšení kybernetické bezpečnosti v nemocnici Čáslav“ (reg. č.: CZ.31.2.0/0.0/0.0/23_095/0008877) spolufinancovaného prostřednictvím Národního plánu obnovy (NPO), výzvy č. 43 „Kybernetická bezpečnost – subjekty zdravotní péče“. Předmětem plnění veřejné zakázky je zavedení systému řízení bezpečnosti informací a báze znalostí v oblasti kybernetické bezpečnosti včetně souvisejících procesů a dokumentace, dodávka 2 ks Next Generation Firewallů, Web Application Firewallu, páskové knihovny pro archivaci, deduplikační jednotky pro zvýšení dostupnosti a celkové retence záloh, zálohovacího serveru, zabezpečení přístupu do LAN sítě s pokročilými metodami ověřování, řešení bezpečného vzdáleného přístupu k aplikacím pro 50 klientů MS RDS, zálohovacího software, řešení Endpoint detection & response, řešení Network Detection & Response, řešení PIM/PAM pro 100 uživatelů, DR server, 3 ks licencí operačních systému pro servery, 100 ks přístupových licencí pro operační systémy serverů, 200 ks přístupových licencí pro operační systémy serverů, licence databázového serveru, 2 ks serverů pro virtualizaci, 2 ks diskového pole, 2 ks SAN switchů, zprostředkování licence serverové virtualizace, dodávka řešení Log managementu a řešení multifaktorové autentizace uživatelů vč. instalace, implementace, konfigurace a zaškolení dle technické specifikace uvedené v příloze č. 6 zadávací dokumentace. Součástí plnění jsou i služby spojené s dodávkou, instalací a konfigurací, nastavením a konsolidací pravidel a oprávnění spojených s předmětem dodávky a jeho budoucím provozem v technologickém prostředí zadavatele, ověření funkčnosti a akceptační testování, zaškolení zaměstnanců (IT administrátorů) zadavatele a poimplementační podpora. Dále je předmětem veřejné zakázky standardní záruční a pozáruční servis a podpora dodaného HW / SW řešení a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: NemoC-KBZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234100 Magnetplatten, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32420000 Netzausrüstung, 32413100 Router für Netzwerke, 72268000 Bereitstellung von Software, 72222300 Informationstechnologiedienste, 48731000 Dateisicherheitssoftwarepaket, 48420000 Softwarepaket für das Facility-Management und Softwarepaketreihe, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30234100 Magnetplatten, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32420000 Netzausrüstung, 32413100 Router für Netzwerke, 72222300 Informationstechnologiedienste, 48731000 Dateisicherheitssoftwarepaket, 48420000 Softwarepaket für das Facility-Management und Softwarepaketreihe, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72261000 Software-Unterstützung