2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kmenové učebny ZŠ Švermova – nábytek
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodání nového (nepoužitého) vnitřního vybavení do nově zrekonstruovaného pavilonu „C“ objektu ZŠ Švermova (jedná se o prostory bývalé bazénové vany). Jedná se o běžné vybavení učeben pro žáky prvního stupně a kabinetů (katedry, židle, lavice, skříně apod.). Popis požadovaného vybavení je uveden v příloze č. 6 této zadávací dokumentace – výkaz výměr. Dodané vnitřní vybavení musí být nové a nepoužívané, splňovat požadavky zákona č. 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a o změně a doplnění některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a musí být v souladu se všemi platnými právními předpisy a technickými normami vztahujícími se k vnitřnímu vybavení. Vnitřní vybavení bude umístěno dle projektové dokumentace ve stupni dokumentace pro provedení stavby (viz příloha č. 5 zadávací dokumentace). Součástí předmětu plnění je předání veškerých dokumentů, jichž je potřeba k nakládání s výrobky a k jejich řádnému užívání (zejména záruční listy). Součástí předmětu plnění je rovněž doprava do místa plnění, instalace, montáž, a provedení dalších úkonů nutných pro to, aby výrobky mohly plnit sjednaný či obvyklý účel v místech užívání. Součástí předmětu plnění je také záruční servis po dobu záruční lhůty. Součástí předmětu plnění je dále odvoz a likvidace všech obalů a dalších materiálů použitých při plnění zakázky. Veškeré činnosti spojené s předmětem plnění jsou blíže specifikovány v návrhu kupní smlouvy, ve výkazu výměr a v projektové dokumentaci (viz přílohy č. 3, 5 a 6 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: PR/SR 5/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001