2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa źródła kogeneracyjnego EC-Koszyce II w Pile
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu zadania inwestycyjnego pn. „Budowa źródła kogeneracyjnego EC-Koszyce II w Pile”. 2. Przedsięwzięcie o którym mowa powyżej, obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na budowie elektrociepłowni w technologii wysokosprawnej kogeneracji opartej na gazowych silnikach tłokowych z odzyskiem ciepła wraz z niezbędną infrastrukturą o łącznej mocy cieplnej 5,2 MWt i łącznej mocy elektrycznej 5,25 MWe oraz na budowie kotła wodnego gazowego o mocy cieplnej 5 MWt, w formule „zaprojektuj i wybuduj” wraz z robotami towarzyszącymi i innymi kosztami wynikającymi z procedury projektowej, wykonawczej, uzgodnień, kolizji itp., obejmujących wykonanie: 2.1. kompletnej dokumentacji projektowej zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym oraz uzyskanie wszystkich niezbędnych uzgodnień i pozwoleń; 2.2. robót budowlanych zgodnie z projektem i z zasadami wiedzy technicznej; 2.3. dokumentacji powykonawczej. 3. W ramach realizacji inwestycji objętego przedmiotem zamówienia należy: 3.1. opracować dokumentację techniczną, która winna zawierać: a) projekt budowlany, techniczny i wykonawczy; b) specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych; c) program zapewnienia jakości; d) harmonogram wykonania robót budowlanych. 3.2. uzyskać wszelkie wymagane prawem uzgodnienia, opinie, odstępstwa, pozwolenia i zatwierdzenia dokumentacji oraz uzyskać pozwolenie na budowę (jeśli takie będzie wymagane). 4. Zarówno agregaty, jak i kocioł będą stanowiły oddzielne źródło wytwórcze, niezbędna będzie zatem budowa indywidualnej infrastruktury sieciowej umożliwiającej przesłanie energii cieplnej do sieci miejskiej na terenie ciepłowni EC-Koszyce należącej do MEC Piła Sp. z o.o. Elektrociepłownia będzie pracowała układem kogeneracyjnym zasilanym gazem ziemnym GZ- 50 głównie w sezonie grzewczym. 5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. 6. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Programie Funkcjonalno – Użytkowym oraz w dokumentach technicznych – projekt budowlany wraz z decyzją pozwolenia na budowę oraz warunki przyłączeń, które to stanowią integralną część Specyfikacji – Załącznik nr 2 do SWZ. 7. Program funkcjonalno-użytkowy jest wytyczną do wykonania dokumentacji projektowej, określenia planowanych kosztów robót oraz wykonania robót budowlanych.
Interne Kennung: 11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45251000 Bauarbeiten für Kraftwerke und Heizkraftwerke, 45251200 Bau von Heizzentralen, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231110 Rohrverlegearbeiten, 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen, 45236000 Oberbauarbeiten, 45255800 Bau von Gaserzeugungsanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45333000 Installation von Gasanlagen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45223200 Bauliche Anlagen, 45251240 Bau von Deponiegas-Stromerzeugungsanlagen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45251000 Bauarbeiten für Kraftwerke und Heizkraftwerke, 45251200 Bau von Heizzentralen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231110 Rohrverlegearbeiten, 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen, 45236000 Oberbauarbeiten, 45255800 Bau von Gaserzeugungsanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45333000 Installation von Gasanlagen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45223200 Bauliche Anlagen, 45251240 Bau von Deponiegas-Stromerzeugungsanlagen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen