354751-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Versicherungen – Semi-collectieve Arbeidsongeschiktheidsverzekering
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSemi-collectieve Arbeidsongeschiktheidsverzekering
BeschreibungDe RAV Brabant Midden-West-Noord (RAV BMWN) is op basis van de nieuwe CAO Ambulancezorg verplicht haar werknemers met ingang van 1 mei 2026 een aanvullende arbeidsongeschiktheidsverzekering aan te bieden die de gedeeltelijk arbeidsongeschikte werknemer (WGA 35-80%) beschermt met een inkomenszekerheid van minimaal 70% van het (ongemaximeerde) loon. De werknemer kan ervoor kiezen hieraan deel te nemen, maar is daartoe niet verplicht. Ook is het voor de medewerker mogelijk om 0-35% en / of meer dan 80% arbeidsongeschiktheid mee te verzekeren. De RAV BMWN is dan ook voornemens de polisvoorwaarden voor het volledige pakket (voor de arbeidsongeschiktheidsklassen 0-35%, 35 – 80% en 80-100%) voor een semi-collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering vast te stellen, op basis waarvan individuele werknemers op vrijwillige basis een aanvullende arbeidsongeschiktheidsverzekering kunnen afsluiten, waarbij de premie in mindering zal worden gebracht op het salaris van de medewerker. Maximaal 806 deelnemers op dit moment. Een gemiddeld realistisch deelname percentage is tussen de 35% - 55% ofwel 363 deelnemers bij 45%.
Interne KennungHSCDOC-1368817716-8571
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe RAV Brabant Midden-West-Noord (RAV BMWN) is op basis van de nieuwe CAO Ambulancezorg verplicht haar werknemers met ingang van 1 mei 2026 een aanvullende arbeidsongeschiktheidsverzekering aan te bieden die de gedeeltelijk arbeidsongeschikte werknemer (WGA 35-80%) beschermt met een inkomenszekerheid van minimaal 70% van het (ongemaximeerde) loon. De werknemer kan ervoor kiezen hieraan deel te nemen, maar is daartoe niet verplicht. Ook is het voor de medewerker mogelijk om 0-35% en / of meer dan 80% arbeidsongeschiktheid mee te verzekeren. De RAV BMWN is dan ook voornemens de polisvoorwaarden voor een semi-collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering vast te stellen, op basis waarvan individuele werknemers op vrijwillige basis een aanvullende arbeidsongeschiktheidsverzekering kunnen afsluiten, waarbij de premie in mindering zal worden gebracht op het salaris van de medewerker. Maximaal 806 deelnemers. Een gemiddeld realistisch deelname percentage is tussen de 35% - 55% ofwel 363 deelnemers bij 45%. De waarde van de verzekering is afhankelijk van het individueel salaris van de medewerker. De gemiddelde inschaling is ongeveer € 4.500,- bij fulltime. Bij een gemiddelde van 363 deelnemers komt dit uit op € 784.080,- voor een periode van 48 maanden.
Interne Kennung1