2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beschrijvend document ICT Hardware, Smartphones en toebehoren
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft tot doel één (1) Raamovereenkomst te sluiten met één (1) Opdrachtnemer voor de levering van ICT-hardware en de daarbij behorende dienstverlening. De gemeente raamt de totale waarde van de Overeenkomst op€ 4.675.000 exclusief btw, inclusief optiejaren.
Interne Kennung: 1199779
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51620000 Installation von Büromaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 32252000 GSM-Telefone, 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Leveren van ICT Hardware, Smartphones en toebehoren
Beschreibung: Leveren van ICT Hardware, Smartphones en toebehoren en eventuele bijbehorende dienstverlening voor De gemeente.
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 32250000 Mobilfunkgeräte, 48822000 Computerserver
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De intentie is dat de te sluiten Raamovereenkomst in op 2 november 2026. De initiële looptijd is twee (2) jaar. De Overeenkomst kan door De Opdrachtgever optioneel twee (2) maal met één (1) jaar verlengd worden.