2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energetické úspory veřejných budov - MŠ Libická a MŠ U Veverek II.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky a související stavební práce, a to konkrétně v rámci rekonstrukce energetického hospodářství MŠ Libická a MŠ U Veverek, jejíž nedílnou součástí je instalace tepelného čerpadla, výměna svítidel, měření a regulace.
Interne Kennung: UMCP3 266210/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: MŠ Libická
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou dodávky a související stavební práce, a to konkrétně v rámci rekonstrukce energetického hospodářství MŠ Libická, jejíž nedílnou součástí je instalace tepelného čerpadla, výměna svítidel, měření a regulace
Interne Kennung: Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45000000 Bauarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: MŠ U Veverek
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou dodávky a související stavební práce, a to konkrétně v rámci rekonstrukce energetického hospodářství MŠ U Veverek, jejíž nedílnou součástí je instalace fotovoltaické elektrárny (dále jen „FVE“), instalace tepelného čerpadla, výměna svítidel, měření a regulace.
Interne Kennung: Část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45000000 Bauarbeiten