2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania dotyczącego aplikacji rozproszonych oraz zarządzania kontenerami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 33 licencji oprogramowania do obsługi platformy do tworzenia, testowania, uruchamiania i wdrażania scentralizowanych aplikacji rozproszonych oraz udostępnianie aplikacji kontenerowych i mikrousług. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 267831-2026
Interne Kennung: ZWiDIT.2611.3.2026.166.ŁKA[EZD-DOTACJA]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0001