2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Sportpark Adegeest
Beschreibung: Uit het in 2024 nieuw vastgestelde sportaccommodatiebeleid blijkt dat de sportverenigingen op sportpark Adegeest de afgelopen jaren zelf het onderhoud van de velden hebben geregeld. In de nieuwe situatie is de gemeente verantwoordelijk. Het onderhoud betreft kunstgras, natuurgras, half verharderingen, verhardingen om de velden heen en drainage. Het gaat om de volgende sportverenigingen, allemaal gelegen bij sportpark Adegeest: Mixed Hockeyclub Forescate, Voetbal- en Atletiekvereniging Voorschoten’97, Handbalvereniging Voorschoten, Honk- en softbalvereniging Adegeest en Tennis- en Padelpark Adegeest. De opdracht bestaat in hoofdzaak uit het onderhouden van: - 4 kunstgras hockeyvelden - 4 kunstgras voetbalvelden - 1,5 natuurgras voetbalveld - 1 atletiekbaan - 1 honkbalveld - 1 softbalveld - 6 tennisbanen - verhardingen Tennisvereniging Forescate valt buiten de scope van de opdracht. zie bestek
Interne Kennung: VOS 072025 PRJ-2500136
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gelet op de geraamde waarde en scope van de opdracht in relatie tot de Aanbestedingswet 2012 is een Europese procedure voor deze opdracht een verplichting.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Uit het nieuw vastgestelde sportaccommodatiebeleid midden 2024 blijkt dat de sportverenigingen de afgelopen jaren het onderhoud van de sportvelden zelf hebben geregeld. Vanaf 1 januari 2026 wil de gemeente het onderhoud van het sportpark Adegeest uitbesteden aan een marktpartij. Het onderhoud betreft kunstgras, natuurgras, half verharderingen, verhardingen om de velden heen en drainage. Het gaat om de volgende sportverenigingen, allemaal gelegen bij sportpark Adegeest: Mixed Hockeyclub Forescate, Voetbal- en Atletiekvereniging Voorschoten’97, Handbalvereniging Voorschoten, Honk- en softbalvereniging Adegeest en Tennis- en Padelpark Adegeest. De opdracht bestaat in hoofdzaak uit het onderhouden van: - 4 kunstgras hockeyvelden - 4 kunstgras voetbalvelden - 1,5 natuurgras voetbalveld - 1 atletiekbaan - 1 honkbalveld - 1 softbalveld - 6 tennisbanen - verhardingen Tennisvereniging Forescate valt buiten de scope van de opdracht. zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De beoogde looptijd van de overeenkomst is van 1 maart 2026 tot en met 31 december 2027 met een optie tot verlenging van twee (2) keer één (1) jaar. Wanneer de gemeente gebruik maakt van één of meerdere verlengingen zal zij dit uiterlijk drie maanden voor het verstrijken van de expiratiedatum schriftelijk bekend maken. Wanneer de overeenkomst niet verlengd wordt, of niet meer verlengd kan worden, loopt deze van rechtswege af.
354962-2026 - Resultaat
Nederland – Onderhouden van sportvelden – Onderhoud Sportpark Adegeest
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud Sportpark Adegeest
Interne identificatiecode: VOS 072025 PRJ-2500136
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: