See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: bouwen van 36 sociale huurwoningen, 3 koopwoningen en 8 woningen voor budgethuren
Beschreibung: bouwen van 36 sociale huurwoningen, 3 koopwoningen en 8 woningen voor budgethuren
Interne Kennung: PPP0R1-153/6073/3390-Pervijze
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 3390-Pervijze_1