35506-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Düngemittel – Nawóz azotowy saletra amonowa ZAKSAN 33,5% lub równoważny
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNawóz azotowy saletra amonowa ZAKSAN 33,5% lub równoważny
BeschreibungNawóz azotowy saletra amonowa ZAKSAN 33,5% lub równoważny w ilości 288 ton. Wymagane parametry techniczne i jakościowe dla produktu równoważnego. Przedmiot zamówienia stanowi granulowany nawóz azotowy do stosowania przedsiewnego i pogłównego. Granulacja: 95% granuli o wielkości 2-5 mm. Zawartość: N 33,5% azotu, w tym: 16,7% w formie amonowej NH4 16,8% w formie azotanowej NO3 Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych środka równoważnego Zamawiający wymaga załączenia do oferty karty charakterystyki. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Interne Kennung8/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
LosLOT-0001