See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor afvalophaling en -verwerking
Beschreibung: Deze opdracht betreft een multilaterale raamovereenkomst waarbij de voorwaarden van de dienstverlening worden overeengekomen, die zullen worden in acht genomen bij het uitvoeren van de latere opdrachten. De raamovereenkomst schept een contractueel kader met betrekking tot het vastleggen van de voorwaarden van individuele opdrachten betreffende afvalophaling en – verwerking die worden uitgevoerd voor Farys, de aandeelhouders/partners van Creat en de deelnemers van Creat Services.
Interne Kennung: ALL-25-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ALL-25-004 - 1
Interne Kennung: 1