2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce a modernizace areálu FSI, objekt A4
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou stavební práce spočívající rekonstrukci a modernizaci prostor v objektu A4 Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně. V řešených prostorách dojde k částečným dispozičním změnám zejména za účelem rozšíření fakultní knihovny bez celkové změny v užívání objektu, dále k rekonstrukci vnitřních rozvodů silnoproudu, zdravotechniky, slaboproudých rozvodů - s ohledem na již dříve provedené dílčí rekonstrukce těchto instalací, dále k drobným zásahům do soustavy ústředního topení - přemístění několika otopných těles v souvislosti s upraveným dispozičním uspořádáním, dále k vybudování vzduchotechniky a chlazení vybraných prostor s ohledem na jejich provozní funkce. Rovněž bude upraven systém měření a regulace. Na budově A4 dojde k vybudování strojovny VZT.
Interne Kennung: VUTBR/253669/2024
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214400 Bauarbeiten für Universitätsgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214300 Bauarbeiten für Hochschulen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změn závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Podmínky pro tyto změny jsou vymezeny v obchodních a jiných smluvních podmínkách.