2. Verfahren
Verfahren
Titel: MSK – dodavka a instalace NN a SLP
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace slaboproudých a silnoproudých elektroinstalací, zahrnující zejména dodávku a instalaci systémů SKS, PZTS, ACS, CCTV a ozvučení areálu, realizaci venkovních rozvodů NN, dodávku a instalaci rozvaděčů, provedení kabelových tras a souvisejících elektroinstalačních prací, včetně montáže, zapojení, konfigurace, oživení, provedení zkoušek a revizí a předání kompletní provozní a technické dokumentace, a to v rozsahu stanoveném projektovou dokumentací a výkazem výměr. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části: 1. Část veřejné zakázky – SLP 2. Část veřejné zakázky – NN. Účastník může svou nabídku do jedné či obou částí veřejné zakázky. Bližší specifikace je uvedena v jednotlivých přílohách této zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682540 Transformatorstationsausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32234000 Fernsehkameras im Kurzschlussbetrieb, 35121700 Alarmsysteme, 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 32421000 Netzverkabelung, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 31214500 Schalttafeln, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Část veřejné zakázky – SLP
Beschreibung: Předmětem části SLP je dodávka a instalace slaboproudých technologií a systémů, zejména strukturované kabeláže (SKS), poplachového zabezpečovacího a tísňového systému (PZTS), systému elektronické kontroly vstupu (ACS), kamerového systému (CCTV) a ozvučení areálu, včetně souvisejících kabelových rozvodů, konfigurace, oživení a uvedení do provozu. Bližší specifikace je uvedena v jednotlivých přílohách této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32234000 Fernsehkameras im Kurzschlussbetrieb, 32421000 Netzverkabelung, 35121700 Alarmsysteme, 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Los: LOT-0002
Titel: 2. Část veřejné zakázky – NN
Beschreibung: Předmětem části NN je realizace venkovních rozvodů NN, dodávka a instalace rozvaděčů RN1, RN2 a RVS, provedení kabelových tras a napojení technologií areálu, včetně souvisejících elektroinstalačních prací, zkoušek, revizí a uvedení zařízení do provozu. Bližší specifikace je uvedena v jednotlivých přílohách této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 31214500 Schalttafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen