2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svobodárna - Smetanova 593
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je regenerace obvodového pláště objektu bytového domu, a to v rozsahu zateplení obvodového pláště a stropu sklepa, kompletní výměna otvorových výplní oken včetně souvisejícího nového oplechování, výměna vstupních dveří, náhrada nevyhovujících lodžií za nové - betonové lodžie. Dále bude provedeno nové střešní souvrství včetně nového hromosvodu a provedení výměny ukončení větracích hlavic včetně odvětrání kanalizace na střeše. Součástí bude i nový okapový chodník.
Interne Kennung: 202404-02
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001