2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen ontwerper "Beleidsplan Ruimte Meise"
Beschreibung: Het betreft een overeenkomst voor het aanstellen van een ontwerper voor het opmaken van een gemeentelijk beleidsplan ruimte, inclusief het bijhorende plan-MER. De beleidskaders zullen zijn: wonen, ......, ...... Dit beleidsplan ruimte zal het gemeentelijk ruimtelijk structuurplan van 2006 (gedeeltelijk herzien in 2016) vervangen. Het gemeentebestuur wenst bij de analyse van haar grondgebied ook een woonbehoeftestudie te laten opmaken. De CPV-classificatiecode is 7100000-1: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie. De opdracht wordt gedetailleerd beschreven in de technische bepalingen van het bestek. Plaats van dienstverlening: Gemeente Meise, Tramlaan 8 te 1861 Meise De aanbestedende overheid ziet er op toe dat deze opdracht wordt uitgevoerd met inachtname van de anti-discriminatiewetgeving.
Interne Kennung: PPP06B-3414/6133/2026505
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026505_1
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP06B-3414/6133/2026505
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026505_1
Main classification (cpv): 71400000 Urban planning and landscape architectural services