2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego potrzebnego do wyposażenia pracowni szkół ponadpodstawowych w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej” .
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego potrzebnego do wyposażenia pracowni szkół ponadpodstawowych (Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach, Zespołu Szkół im. M. Kopernika w Bełżycach, Zespołu Szkół Techniki Rolniczej im. W. Witosa w Piotrowicach, Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Mjr. H. Dobrzańskiego w Bychawie) w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” Nr FELU.10.04-IZ.00-0008/24, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. 2. Zakres zamówienia obejmuje: Część I: „Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego potrzebnego do wyposażenia pracowni szkół ponadpodstawowych w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej” - komputer przenośny + mysz – 44 szt., - monitor – 40 szt., - komputer stacjonarny – 6 szt., - monitor – 6 szt. Część II: „Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego potrzebnego do wyposażenia pracowni szkół ponadpodstawowych w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej” komputer przenośny – 15 szt. Część III: „Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego potrzebnego do wyposażenia pracowni szkół ponadpodstawowych w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej” komputer przenośny – 13 szt. Część IV: „Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego potrzebnego do wyposażenia pracowni szkół ponadpodstawowych w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej” ploter – 1 szt. Część V: „Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego potrzebnego do wyposażenia pracowni szkół ponadpodstawowych w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej” - oprogramowanie graficzne – 10 stanowisk, - router - 4 szt., - router wifi - 4 szt., - serwer stelażowy - 4 szt., - wtyki rj45 - 10 szt., - przełącznik programowalny - 4 szt., - szafka rack egz. - 4 szt., - patchpanel - 4 szt., - gniazda/ moduł keystone - 20 szt., - przełącznik zarządzalny 24 portowy - 15 szt., - router bezprzewodowy - 15 szt., - tester okablowania z zaawansowanym szukaczem przewodów i testerem sieci LAN - 3 szt., - dysk sieciowy -1 szt., - serwer z funkcją wirtualizacji systemów operacyjnych - 1 szt., - serwer hostingowy do testowania projektów webowych - 1 szt., 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ. 4. CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetu 48291500-1 – Pakiety oprogramowania do switcha lub routera 48820000-2 – Serwery 30200000-1 - Urządzenia komputerowe; 30237460-1 - Klawiatura komputerowa; 30237410-6 - Myszka komputerowa; 48620000-0 - Systemy operacyjne; 30237200-1 – Akcesoria komputerowe; 30236000-2 – Różny sprzęt komputerowy; 48620000-0 – Systemy operacyjne; 48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania. 5. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia. 6. Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia; - dla części I wyniosła: 227 510,00 zł, - dla części II wyniosła: 48 250,00 zł, - dla części III wyniosła: 67 000,00 zł, - dla części IV wyniosła: 3 500,00 zł, - dla części V wyniosła: 58 132,00 zł. Termin wykonania zamówienia:45 dni od podpisania umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego potrzebnego do wyposażenia pracowni szkół ponadpodstawowych w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej”
Beschreibung: Część I: „Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego potrzebnego do wyposażenia pracowni szkół ponadpodstawowych w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej” - komputer przenośny + mysz – 44 szt., - monitor – 40 szt., - komputer stacjonarny – 6 szt., - monitor – 6 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Beschreibung: Część II: „Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego potrzebnego do wyposażenia pracowni szkół ponadpodstawowych w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej” komputer przenośny – 15 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0003
Beschreibung: Część III: „Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego potrzebnego do wyposażenia pracowni szkół ponadpodstawowych w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej” komputer przenośny – 13 szt.
Los: LOT-0004
Beschreibung: Część IV: „Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego potrzebnego do wyposażenia pracowni szkół ponadpodstawowych w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej” ploter – 1 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0005
Beschreibung: Część V: „Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego potrzebnego do wyposażenia pracowni szkół ponadpodstawowych w ramach realizacji projektu „Czas zawodowców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej” - oprogramowanie graficzne – 10 stanowisk, - router - 4 szt., - router wifi - 4 szt., - serwer stelażowy - 4 szt., - wtyki rj45 - 10 szt., - przełącznik programowalny - 4 szt., - szafka rack egz. - 4 szt., - patchpanel - 4 szt., - gniazda/ moduł keystone - 20 szt., - przełącznik zarządzalny 24 portowy - 15 szt., - router bezprzewodowy - 15 szt., - tester okablowania z zaawansowanym szukaczem przewodów i testerem sieci LAN - 3 szt., - dysk sieciowy -1 szt., - serwer z funkcją wirtualizacji systemów operacyjnych - 1 szt., - serwer hostingowy do testowania projektów webowych - 1 szt., 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.