2. Verfahren
Verfahren
Titel: Enexis Cold Commissioning
Beschreibung: Enexis zoekt voor de invulling van de cold commissioning werkzaamheden meerdere partijen die gedurende de contractduur de gevraagde dienst voor Enexis kunnen uitvoeren. Op grond van artikel 3.66 aanbestedingswet 2012 heeft Enexis een regeling voor de erkenning van ondernemers voor cold commissioning diensten ingevoerd. Deze erkenningsregeling is op 10 november 2023 gepubliceerd op TenderNed als “Enexis Erkenningsregeling Cold-Commissioning diensten EBS” met PB/S nummer: 679376-2023. Een Inschrijver moet erkend zijn voor de Enexis Erkenningsregeling Cold-Commissioning diensten EBS om toegelaten te kunnen worden tot de onderhavige mededingingsprocedure met onderhandelingen € 19.250.000,-
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel Noord
Beschreibung: Groningen, Drenthe en Overijssel 8450000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het lichten van de optie tot verlengen betreft een eenzijdige rechtshandeling door Enexis. Enexis zal opdrachtnemer(s) twaalf (12) maanden voor afloop van de looptijd schriftelijk informeren over het verlengen van de looptijd.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel Zuid
Beschreibung: Noord-Brabant & Limburg 10800000
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Title: Enexis Cold Commissioning
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 51000000 Installation services (except software)
Additional classification (cpv): 51112000 Installation services of electricity distribution and control equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel Noord
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Perceel Zuid
Internal identifier: 2