355160-2026 - Ergebnis
Polen – Sportbezogene Dienstleistungen – Świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług sportowo-rekreacyjnych
Beschreibung(Numeracja zgodna z SWZ) ZAMÓWIENIE NA USŁUGI SPOŁECZNE I INNE SZCZEGÓLNE USŁUGI przy udzieleniu, którego stosuje się przepisy ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp, właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne – jeżeli wartość zamówienia wyrażona w złotych jest równa lub przekracza równowartość kwoty 750 000 euro, z uwzględnieniem zmian wynikających z Działu IV, Rozdziału 4 ustawy Pzp.Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132-139 w związku z art. 129 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej „ustawą Pzp”. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zapewnieniu pracownikom Urzędu Miasta Łodzi dostępu do obiektów sportowo – rekreacyjnych i uczestniczenia w zajęciach sportowo – rekreacyjnych na podstawie dowolnej formy dostępu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we wzorze umowy w Załączniku nr 6 do SWZ Zamówienie nie zostało podzielone na części Zamówienie dotyczy świadczenia jednej, określonej usługi dostępu do zajęć sportowo – rekreacyjnych w ściśle oznaczonym czasie od jednego, wybranego usługodawcy. Termin wykonania zamówienia: 48 miesięcy od dnia zawarcia umowy nie wcześniej niż od dnia 01.08.2026 r. 40.1 Zamawiający nie przewiduje: 40.1.1. zawarcia umowy ramowej; 40.1.2. złożenia oferty warunkowanego odbyciem przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzeniem przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego (art. 131 ust. 2 ustawy Pzp) sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego; 40.1.3. składania ofert wariantowych i częściowych; 40.1.4. rozliczania w walutach obcych; 40.1.5. aukcji elektronicznej 40.1.6. zwrotu kosztów udziału w postępowaniu; 40.1.7. wymogu lub możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych· lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty; 40.2 Zamawiający na podstawie art. 441 ustawy Pzp przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na zwiększenie ilości pracowników korzystających z usług – sportowo rekreacyjnych w wysokości do 50 % wartości zamówienia, zgodnie ze stawką/ceną określonymi w formularzu ofertowym, w przypadku zwiększenia liczby pracowników objętych dostępem do usług sportowo-rekreacyjnych przez cały okres obowiązywania umowy i w konsekwencji zwiększenia wartości zamówienia podstawowego 40.3 Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych.
Vorherige Bekanntmachung208236-2026
Interne KennungDOM-WZP-II.271.25.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92620000 Sportbezogene Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung(Numeracja zgodna z SWZ) 4.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zapewnieniu pracownikom Urzędu Miasta Łodzi dostępu do obiektów sportowo – rekreacyjnych i uczestniczenia w zajęciach sportowo – rekreacyjnych na podstawie dowolnej formy dostępu. 4.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we wzorze umowy w Załączniku nr 6 do SWZ