See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli i sprzętu AGD w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa i modernizacja budynków SOSW dla Dzieci Słabowidzących nr 8 w Warszawie wraz z zagospodarowaniem terenu”.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i montaż mebli i sprzętu AGD w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa i modernizacja budynków SOSW dla Dzieci Słabowidzących nr 8 w Warszawie wraz z zagospodarowaniem terenu”. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część I: Meble typowe i sprzęt AGD wolnostojący; Część II: Meble na wymiar i sprzęt AGD do zabudowy. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń. Adres inwestycji: Szkoła - ul. Koźmińska 7, 00-448 Warszawa, Internat - ul. Fabryczna 24, 00-446 Warszawa, dz. ew. nr 34, obręb 5-06-09 2.Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: Załącznik Nr 1 do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla każdej części; Załącznik Nr 2 do SWZ – “Szczegółowy opis elementów wyposażenia” – dla każdej części; Załącznik Nr 3 do SWZ – Rysunki przedstawiające usytuowanie wyposażenia – dla każdej części 3.Ponadto opis przedmiotu zamówienia określają: Projektowane Postanowienia Umowy – dla każdej Części.
Vorherige Bekanntmachung: 123150-2026
Interne Kennung: RZP/PW/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39141000 Küchenmöbel, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 39713100 Geschirrspülmaschinen, 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Meble typowe i sprzęt AGD wolnostojący
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i montaż mebli i sprzętu AGD w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa i modernizacja budynków SOSW dla Dzieci Słabowidzących nr 8 w Warszawie wraz z zagospodarowaniem terenu”. Część I: Meble typowe i sprzęt AGD wolnostojący; Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń. Adres inwestycji: Szkoła - ul. Koźmińska 7, 00-448 Warszawa, Internat - ul. Fabryczna 24, 00-446 Warszawa, dz. ew. nr 34, obręb 5-06-09 2.Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: Załącznik Nr 1 do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części I; Załącznik Nr 2 do SWZ – “Szczegółowy opis elementów wyposażenia” – dla Części I; Załącznik Nr 3 do SWZ – Rysunki przedstawiające usytuowanie wyposażenia – dla każdej Części. 3.Ponadto opis przedmiotu zamówienia określają: Projektowane Postanowienia Umowy – dla Części I
Interne Kennung: RZP/PW/1/2026 - Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39141000 Küchenmöbel, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 39713100 Geschirrspülmaschinen, 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner
Los: LOT-0002
Titel: Część II Meble na wymiar i sprzęt AGD do zabudowy
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i montaż mebli i sprzętu AGD w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa i modernizacja budynków SOSW dla Dzieci Słabowidzących nr 8 w Warszawie wraz z zagospodarowaniem terenu”. Część II Meble na wymiar i sprzęt AGD do zabudowy Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń. Adres inwestycji: Szkoła - ul. Koźmińska 7, 00-448 Warszawa, Internat - ul. Fabryczna 24, 00-446 Warszawa, dz. ew. nr 34, obręb 5-06-09 2.Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: Załącznik Nr 1 do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części II; Załącznik Nr 2 do SWZ – “Szczegółowy opis elementów wyposażenia” – dla Części II; Załącznik Nr 3 do SWZ – Rysunki przedstawiające usytuowanie wyposażenia – dla każdej Części. 3.Ponadto opis przedmiotu zamówienia określają: Projektowane Postanowienia Umowy – dla Części II
Interne Kennung: RZP/PW/1/2026 - Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39141000 Küchenmöbel, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 39713100 Geschirrspülmaschinen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln