2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu koszarowego, z podziałem na 4 części – postępowanie nr 40/D
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu koszarowego, z podziałem na 4 części: • Część I – dostawa wieszaków wielokołkowych: 1) wieszak wielokołowy metalowy, w ilości 105 szt.; • Część II – dostawa stojaków na broń i regałów magazynowych: 1) stojak na broń, w ilości 260 szt.; 2) stojak na broń (podwójny), w ilości 465 szt.; 3) regał magazynowy - metalowy, w ilości 275 szt.; • Część III – dostawa stołów świetlicowych i taboretów koszarowych: 1) stół świetlicowy, w ilości 150 szt.; 2) taboret koszarowy na metalowej podstawie WP2-30, w ilości 360 szt.; • Część IV – dostawa łóżek koszarowych: 1) łóżko koszarowe, w ilości 45 szt.; Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załącznikach nr 2a, 2b, 2c i 2d do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: Część I: • Elbląg, ul. Królewiecka 169; • Lidzbark Warmiński, ul. Przystaniowa 1; • Białystok, ul. Kawaleryjska 70; • Łomża, ul. Aleja Legionów 133; Część II: • Elbląg, ul. Królewiecka 169; • Bartoszyce, ul. Al. Wojska Polskiego 4; • Braniewo, ul. Stefczyka 63; • Morąg, ul. Al. Wojska Polskiego 16; • Olsztyn, ul. Dąbrowskiego 2; • Lidzbark Warmiński, ul. Przystaniowa 1; • Węgorzewo, ul. Gen. J. Bema 16; • Giżycko, ul. 1 Maja 11; • Bemowo Piskie, ul. Kętrzyńskiego 1; • Gołdap, ul. Partyzantów 19; • Białystok, ul. Kawaleryjska 70; • Łomża, ul. Aleja Legionów 133; Część III: • Olsztynie, ul. Saperska 1; • Braniewo, ul. Stefczyka 63; • Lidzbark Warmiński, ul. Przystaniowa 1; • Białystok, ul. Kawaleryjska 70; • Łomża, ul. Aleja Legionów 133; Część IV: • Olsztyn, ul. Dąbrowskiego 2; • Lidzbark Warmiński, ul. Przystaniowa 1; 3. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: 60 dni od daty podpisania umowy.
Interne Kennung: 40/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39136000 Kleiderbügel und -haken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151100 Regalanlagen, 39141100 Schränke und Regale, 39121200 Tische, 39113200 Sofas, 39143111 Bettroste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – dostawa wieszaków wielokołkowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu koszarowego, z podziałem na 4 części: • Część I – dostawa wieszaków wielokołkowych: 1) wieszak wielokołowy metalowy, w ilości 105 szt.; Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2a do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: Część I: • Elbląg, ul. Królewiecka 169; • Lidzbark Warmiński, ul. Przystaniowa 1; • Białystok, ul. Kawaleryjska 70; • Łomża, ul. Aleja Legionów 133; 3. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: 60 dni od daty podpisania umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Prawo opcji dotyczy zakupu w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych wszystkich wyrobów zawartych w opisie przedmiotu zamówienia w ilości do 100% zamówienia podstawowego zawartego w pierwotnej umowie. Dodatkowe ilości sprzętu w ramach prawa opcji Zamawiający zakupi w cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego, zawartych w umowie. Dodatkowe zamówienie w ramach prawa opcji zostanie złożone Wykonawcy e-mailem w terminie umożliwiającym wykonanie dostawy w czasie 60 dni (jak w zamówieniu podstawowym), jednak nie później niż do 31 października 2025 r. Wykonawca jest zobowiązany udzielić gwarancji na sprzęt dostarczony w ramach prawa opcji zgodnie z okresem gwarancji zaproponowanym w arkuszu ofertowym dla zamówienia podstawowego. Wartość zamówienia w części I postępowania wynosi 137 900,00 PLN netto, z tego: - na realizację zamówienia podstawowego Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 68 950,00 zł netto, - na realizację zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 68 950,00 zł netto.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – dostawa stojaków na broń i regałów magazynowych
Beschreibung: • Część II – dostawa stojaków na broń i regałów magazynowych: 1) stojak na broń, w ilości 260 szt.; 2) stojak na broń (podwójny), w ilości 465 szt.; 3) regał magazynowy - metalowy, w ilości 275 szt.; Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2b do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: Część II: • Elbląg, ul. Królewiecka 169; • Bartoszyce, ul. Al. Wojska Polskiego 4; • Braniewo, ul. Stefczyka 63; • Morąg, ul. Al. Wojska Polskiego 16; • Olsztyn, ul. Dąbrowskiego 2; • Lidzbark Warmiński, ul. Przystaniowa 1; • Węgorzewo, ul. Gen. J. Bema 16; • Giżycko, ul. 1 Maja 11; • Bemowo Piskie, ul. Kętrzyńskiego 1; • Gołdap, ul. Partyzantów 19; • Białystok, ul. Kawaleryjska 70; • Łomża, ul. Aleja Legionów 133; 3. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: 60 dni od daty podpisania umowy.
Haupteinstufung (cpv): 39151100 Regalanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141100 Schränke und Regale
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Prawo opcji dotyczy zakupu w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych wszystkich wyrobów zawartych w opisie przedmiotu zamówienia w ilości do 100% zamówienia podstawowego zawartego w pierwotnej umowie. Dodatkowe ilości sprzętu w ramach prawa opcji Zamawiający zakupi w cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego, zawartych w umowie. Dodatkowe zamówienie w ramach prawa opcji zostanie złożone Wykonawcy e-mailem w terminie umożliwiającym wykonanie dostawy w czasie 60 dni (jak w zamówieniu podstawowym), jednak nie później niż do 31 października 2025 r. Wykonawca jest zobowiązany udzielić gwarancji na sprzęt dostarczony w ramach prawa opcji zgodnie z okresem gwarancji zaproponowanym w arkuszu ofertowym dla zamówienia podstawowego. Wartość zamówienia w części II postępowania wynosi 2 773 700,00 PLN netto, z tego: - na realizację zamówienia podstawowego Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 1 386 850,00 zł netto, - na realizację zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 1 386 850,00 zł netto.
Los: LOT-0003
Titel: Część III – dostawa stołów świetlicowych i taboretów koszarowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu koszarowego, z podziałem na 4 części: • Część III – dostawa stołów świetlicowych i taboretów koszarowych: 1) stół świetlicowy, w ilości 150 szt.; 2) taboret koszarowy na metalowej podstawie WP2-30, w ilości 360 szt.; Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2c do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: Część III: • Olsztynie, ul. Saperska 1; • Braniewo, ul. Stefczyka 63; • Lidzbark Warmiński, ul. Przystaniowa 1; • Białystok, ul. Kawaleryjska 70; • Łomża, ul. Aleja Legionów 133; 3. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: 60 dni od daty podpisania umowy.
Haupteinstufung (cpv): 39121200 Tische
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113200 Sofas
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Prawo opcji dotyczy zakupu w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych wszystkich wyrobów zawartych w opisie przedmiotu zamówienia w ilości do 100% zamówienia podstawowego zawartego w pierwotnej umowie. Dodatkowe ilości sprzętu w ramach prawa opcji Zamawiający zakupi w cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego, zawartych w umowie. Dodatkowe zamówienie w ramach prawa opcji zostanie złożone Wykonawcy e-mailem w terminie umożliwiającym wykonanie dostawy w czasie 60 dni (jak w zamówieniu podstawowym), jednak nie później niż do 31 października 2025 r. Wykonawca jest zobowiązany udzielić gwarancji na sprzęt dostarczony w ramach prawa opcji zgodnie z okresem gwarancji zaproponowanym w arkuszu ofertowym dla zamówienia podstawowego. Wartość zamówienia w części III postępowania wynosi 190 780,00 PLN netto, z tego: - na realizację zamówienia podstawowego Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 95 390,00 zł netto, - na realizację zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 95 390,00 zł netto.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – dostawa łóżek koszarowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu koszarowego, z podziałem na 4 części: • Część IV – dostawa łóżek koszarowych: 1) łóżko koszarowe, w ilości 45 szt.; Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2d do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: Część IV: • Olsztyn, ul. Dąbrowskiego 2; • Lidzbark Warmiński, ul. Przystaniowa 1; 3. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: 60 dni od daty podpisania umowy.
Haupteinstufung (cpv): 39143111 Bettroste
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Prawo opcji dotyczy zakupu w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych wszystkich wyrobów zawartych w opisie przedmiotu zamówienia w ilości do 100% zamówienia podstawowego zawartego w pierwotnej umowie. Dodatkowe ilości sprzętu w ramach prawa opcji Zamawiający zakupi w cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego, zawartych w umowie. Dodatkowe zamówienie w ramach prawa opcji zostanie złożone Wykonawcy e-mailem w terminie umożliwiającym wykonanie dostawy w czasie 60 dni (jak w zamówieniu podstawowym), jednak nie później niż do 31 października 2025 r. Wykonawca jest zobowiązany udzielić gwarancji na sprzęt dostarczony w ramach prawa opcji zgodnie z okresem gwarancji zaproponowanym w arkuszu ofertowym dla zamówienia podstawowego. Wartość zamówienia w części IV postępowania wynosi 61 200,00 PLN netto, z tego: - na realizację zamówienia podstawowego Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 30 600,00 zł netto, - na realizację zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 30 600,00 zł netto.