355233-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Rozbudowa systemu monitorowania sieci wraz ze wsparciem.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa systemu monitorowania sieci wraz ze wsparciem.
BeschreibungPrzedmiotem Umowy jest rozwój posiadanego przez Zamawiającego systemu monitorowania sieci Riverbed NetProfiler, polegający na zwiększeniu limitu obsługiwanych pakietów protokołu NetFlow poprzez: 1. dostawę i instalację w systemie monitorowania sieci Zamawiającego 24 miesięcznych licencji NetFlow oraz 24 miesięcznych licencji dla serwera FlowGateway, w ilości umożliwiającej obsługę dodatkowych 600 000 flow/min wraz z instalacją we współpracy z Zamawiającym dodatkowego serwera wirtualnego Expansion Module do obsługi flow; 2. świadczenie usługi serwisu Wykonawcy dla licencji wskazanych w pkt 1. oraz dodatkowego serwera wirtualnego NetProfiler – Expansion Module wskazanego w pkt 1., obejmującej wsparcie producenta. 3. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie równoważnego systemu monitorowania sieci wraz ze wsparciem producenta. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć kompletny system o pełnej funkcjonalności posiadanego przez Zamawiającego systemu. Warunki równoważności i warunki świadczenia usługi opieki serwisowej dla produktów równoważnych zawiera Rozdział IV Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącego Załącznik nr 11 do SWZ. Termin realizacji zamówienia: 1. Dla zamówienia podstawowego: a) Wykonawca dostarczy i zainstaluje licencje NetFlow, licencje dla serwera FlowGateway oraz dokona instalacji dodatkowego serwera wirtualnego NetProfiler – Expansion Module w terminie 14 dni od dnia zawarcia Umowy; b) Wykonawca będzie świadczył Usługę serwisu dla licencji oraz dla dodatkowego serwera wirtualnego, o których mowa w lit. a) powyżej, przez 24 miesiące od daty odbioru i instalacji licencji wraz z serwerem. 2. Dla zamówienia równoważnego: a) Wykonawca dostarczy i wdroży w lokalizacji Zamawiającego system monitorowania sieci oraz przeprowadzi instruktaże w terminie 30 dni od dnia zawarcia Umowy; b) Wykonawca będzie świadczył Usługę serwisu dla systemu równoważnego, przez 24 miesiące od daty odbioru wdrożenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w Załączniku nr 11 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung993200.271.208.2025-DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem Umowy jest rozwój posiadanego przez Zamawiającego systemu monitorowania sieci Riverbed NetProfiler, polegający na zwiększeniu limitu obsługiwanych pakietów protokołu NetFlow poprzez: 1. dostawę i instalację w systemie monitorowania sieci Zamawiającego 24 miesięcznych licencji NetFlow oraz 24 miesięcznych licencji dla serwera FlowGateway, w ilości umożliwiającej obsługę dodatkowych 600 000 flow/min wraz z instalacją we współpracy z Zamawiającym dodatkowego serwera wirtualnego Expansion Module do obsługi flow; 2. świadczenie usługi serwisu Wykonawcy dla licencji wskazanych w pkt 1. powyżej oraz dodatkowego serwera wirtualnego NetProfiler – Expansion Module wskazanego w pkt 1. powyżej, obejmującej wsparcie producenta. 3. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie równoważnego systemu monitorowania sieci wraz ze wsparciem producenta. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć kompletny system o pełnej funkcjonalności posiadanego przez Zamawiającego systemu. Warunki równoważności i warunki świadczenia usługi opieki serwisowej dla produktów równoważnych zawiera Rozdział IV Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącego Załącznik nr 11 do SWZ. Termin realizacji zamówienia: 1. Dla zamówienia podstawowego: a) Wykonawca dostarczy i zainstaluje licencje NetFlow, licencje dla serwera FlowGateway oraz dokona instalacji dodatkowego serwera wirtualnego NetProfiler – Expansion Module w terminie 14 dni od dnia zawarcia Umowy; b) Wykonawca będzie świadczył Usługę serwisu dla licencji oraz dla dodatkowego serwera wirtualnego, o których mowa w lit. a) powyżej, przez 24 miesiące od daty odbioru i instalacji licencji wraz z serwerem. 2. Dla zamówienia równoważnego: a) Wykonawca dostarczy i wdroży w lokalizacji Zamawiającego system monitorowania sieci oraz przeprowadzi instruktaże w terminie 30 dni od dnia zawarcia Umowy; b) Wykonawca będzie świadczył Usługę serwisu dla systemu równoważnego, przez 24 miesiące od daty odbioru wdrożenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w Załączniku nr 11 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.