355250-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Mess- und Steuergeräte – Kryostat se supravodivým magnetem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKryostat se supravodivým magnetem
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka kryostatu s uzavřeným cyklem a supravodivým magnetem pro magnetooptickou spektroskopii dle požadavků zadavatele. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže určen ve specifikaci plnění (Příloha č. 5 dokumentace zadávacího řízení) a v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungKryostat se supravodivým magnetem