355256-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa materiałów medycznych jednorazowego użytku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów medycznych jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych jednorazowego użytku z podziałem na 67 części.
Interne Kennung: DZP.261.1.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Cześć nr 1
Beschreibung: 1. Igły do znieczulenia podpajęczynówkowego, zestawy do kaniulacji dużych żył metodą Seldingera, sterylny zestaw osłony na głowicę USG wraz ze sterylnym żelem;
Los: LOT-0002
Titel: 2. Cześć nr 2
Beschreibung: 2. Igła do znieczulenia podpajęczynówkowego;
Los: LOT-0003
Titel: 3. Cześć nr 3
Beschreibung: 3. Kaniule z bocznym portem i korek do kaniuli typu Venflon;
Los: LOT-0004
Titel: 4. Cześć nr 4
Beschreibung: 4. Igły i igła motylek jednorazowego użytku;
Los: LOT-0005
Titel: 5. Cześć nr 5
Beschreibung: 5. Strzykawki jednorazowego użytku;
Los: LOT-0006
Titel: 6. Cześć nr 6
Beschreibung: 6. Aparaty do transfuzji/przetaczania płynów infuzyjnych, przyrząd do szybkiego przetaczania krwi, przedłużacz do pomp infuzyjnych;
Los: LOT-0007
Titel: 7. Cześć nr 7
Beschreibung: 7. Igły bezpieczne sterylne, kaniule bezpieczne sterylne;
Los: LOT-0008
Titel: 8. Cześć nr 8
Beschreibung: 8. Kaniula pediatryczna bez portu bocznego, kaniula dotętnicza;
Los: LOT-0009
Titel: 9. Cześć nr 9
Beschreibung: 9. Glukometr, paski i płyny kontrolne do glukometru;
Los: LOT-0010
Titel: 10. Cześć nr 10
Beschreibung: 10. Sterylny roztwór 0,9% NaCl w strzykawce sterylnej z zewnątrz z końcówką Luer- Lock;
Los: LOT-0011
Titel: 11. Cześć nr 11
Beschreibung: 11. Jednorazowy ojemnik ze sterylną wodą;
Los: LOT-0012
Titel: 12. Cześć nr 12
Beschreibung: 12. Test urazowy do szybkiego wykrywania Helicobacter pylori;
Los: LOT-0013
Titel: 13. Cześć nr 13
Beschreibung: 13. Sterylna linia przedłużająca, łącznik bezigłowy, kranik trójdrożny;
Los: LOT-0014
Titel: 14. Cześć nr 14
Beschreibung: 14. Kaniula służąca do wielokrotnego pobierania płynów, łącznik przelewowy;
Los: LOT-0015
Titel: 15. Cześć nr 15
Beschreibung: 15. Cewnik dializacyjny dwuświatłowy;
Los: LOT-0016
Titel: 16. Cześć nr 16
Beschreibung: 16. Zagłębnik z łącznikiem typu ENFit, zagłębnik gastromijny ENFit zakładany techniką „pull” pod kontrolą endoskopii, silikonowy balonowy zagłębnik gastromijny, łącznik typu ENFit przeznaczony do żywienia enteralnego, strzykawki do żywienia enteralnego z końcówką ENFit;
Los: LOT-0017
Titel: 17. Cześć nr 17
Beschreibung: 17. Filtry elektrostatyczne/antybakteryjne sterylne do znieczuleń, zamknięty system do odsysania z rurki intubacyjnej;
Los: LOT-0018
Titel: 18. Cześć nr 18
Beschreibung: 18. Wkłady do wstrzykiwacza Spectris Solaris EP MR;
Los: LOT-0019
Titel: 19. Cześć nr 19
Beschreibung: 19. Cewniki
Los: LOT-0020
Titel: 20. Cześć nr 20
Beschreibung: 20. Kranik trójdrożny, igła do Pena;
Los: LOT-0021
Titel: 21. Cześć nr 21
Beschreibung: 21. Igła do bezpiecznego pobierania leków z filtrem, igła do pobierania i rozpuszczania leków z otworem bocznym;
Los: LOT-0022
Titel: 22. Cześć nr 22
Beschreibung: 22. Butelka do odsysania ran typ Redon, dreny Redon, kateter do odsysania pola operacyjnego;
Los: LOT-0023
Titel: 23. Cześć nr 23
Beschreibung: 23. Wymiennik ciepła i wilgoci do rurek trachostomijnych, łącznik „martwa przestrzeń”;
Los: LOT-0024
Titel: 24. Cześć nr 24
Beschreibung: 24. Rurki intubacyjne: z mankietem/bez mankietu, zbrojone z mankietem, ustno-gardłowe, tracheotomijne, z mankietem i przewodem do odsysania z przestrzeni podgłośniowej, opaska i podkładki do rurek tracheostomijnych, fiksator do mocowania rurek intubacyjnych;
Los: LOT-0025
Titel: 25. Cześć nr 25
Beschreibung: 25. Wkłady do strzykawki MEDRAD Stellant CTD
Los: LOT-0026
Titel: 26. Cześć nr 26
Beschreibung: 26. Sterylny żel do USG
Los: LOT-0027
Titel: 27. Cześć nr 27
Beschreibung: 27. Ostrza chirurgiczne
Los: LOT-0028
Titel: 28. Cześć nr 28
Beschreibung: 28. Sprzęt jednorazowy do respiratora Evita
Los: LOT-0029
Titel: 29. Cześć nr 29
Beschreibung: 29. Maska tlenowa dziecięca z nebulizatorem i drenem
Los: LOT-0030
Titel: 30. Cześć nr 30
Beschreibung: 30. Fartuch włókninowy wiązany na troki
Los: LOT-0031
Titel: 31. Cześć nr 31
Beschreibung: 31. Jednorazowe włókninowe etui z paskiem do noszenia na szyi rejestratorów Holter EKG;
Los: LOT-0032
Titel: 32. Cześć nr 32
Beschreibung: 32. Elektrody: EKG z włókniny perforowanej, przyssawkowa do EKG, kończynowa dla dorosłych;
Los: LOT-0033
Titel: 33. Cześć nr 33
Beschreibung: 33. Syntetyczna, miękka włóknina do pakowania wyrobów poddawanych sterylizacji, rękaw włókninowo-foliowy;
Los: LOT-0034
Titel: 34. Cześć nr 34
Beschreibung: 34. Butelki i smoczki jednorazowego użytku
Los: LOT-0035
Titel: 35. Cześć nr 35
Beschreibung: 35. Układ oddechowy do aparatu do znieczulenia dla dorosłych;
Los: LOT-0036
Titel: 36. Cześć nr 36
Beschreibung: 36. Spodenki włókninowe, koszula dla pacjenta, spódnica ginekologiczna, klapki włókninowe, piżama jednorazowego użytku, majtki jednorazowe dla pacjenta do zabiegu, bluza ogrzewająca;
Los: LOT-0037
Titel: 37. Cześć nr 37
Beschreibung: 37. Okularki do fototerapii w kształcie litery Y;
Los: LOT-0038
Titel: 38. Cześć nr 38
Beschreibung: 38. Klipsy naczyniowe kompatybilne z klipsownicą Pilling Weck, wkłady workowe na wydzielinę, dren do odsysania, jednorazowy zestaw do drenażu klatki piersiowej, dren do drenażu klatki piersiowej, zestaw do punkcji opłucnej z kaniulą punkcyjną z krótkim szlifem, igła do punkcji mostka, dren odsysania;
Los: LOT-0039
Titel: 39. Cześć nr 39
Beschreibung: 39. Worki na zwłoki wzmacniane z podwójnym dnem;
Los: LOT-0040
Titel: 40. Cześć nr 40
Beschreibung: 40. Ostrza uniwersalne jednorazowego użytku do strzygarki chirurgicznej Medline;
Los: LOT-0041
Titel: 41. Cześć nr 41
Beschreibung: 41. Jednorazowy nebulizator z maską aerozolową dla dorosłych;
Los: LOT-0042
Titel: 42. Cześć nr 42
Beschreibung: 42. Wkłady wymienne 1,5l; 2,5l (bez środka żelującego) do ssaka Basic 30 Medela
Los: LOT-0043
Titel: 43. Cześć nr 43
Beschreibung: 43. Elektroda neutralna jednorazowego użytku, dzielona z pierścieniem ekwipotencjalnym;
Los: LOT-0044
Titel: 44. Cześć nr 44
Beschreibung: 44. Szczoteczka do chirurgicznego mycia rąk;
Los: LOT-0045
Titel: 45. Cześć nr 45
Beschreibung: 45. Różne wyroby jednorazowego użytku;
Los: LOT-0046
Titel: 46. Cześć nr 46
Beschreibung: 45. Papiery do EKG/USG/KTG, elektrody;
Los: LOT-0047
Titel: 47. Cześć nr 47
Beschreibung: 47. Pojemniki na odpady medyczne i igły;
Los: LOT-0048
Titel: 48. Cześć nr 48
Beschreibung: 48. Taśma ze wskaźnikiem do pary wodnej, test chemiczny, sprawdzian zgrzewania, test Bowie-Dick, szybki test bez oprzyrządowania do monitorowania stopnia zanieczyszczenia powierzchni narzędzi i sprzętu medycznego, etykietki dwukrotnie przylepiane ze wskaźnikiem sterylizacji parą wodną, zintegrowany test do sterylizacji parą wodną, wałek do metkownicy, ampułkowe wskaźniki biologiczne o szybkim odczycie;
Los: LOT-0049
Titel: 49. Cześć nr 49
Beschreibung: 49. Rękawy pap-foliowe;
Los: LOT-0050
Titel: 50. Cześć nr 50
Beschreibung: 50. Podkłady wykonane w 100% z celulozy 2 warstwowe, prześcieradła wykonane z włókniny polipropylenowej;
Los: LOT-0051
Titel: 51. Cześć nr 51
Beschreibung: 51. Jednorazowy system do kontrolowanej zbiórki luźnego stolca, worki wymienne kompatybilne z zestawem do kontrolowanej zbiórki stolca
Los: LOT-0052
Titel: 52. Cześć nr 52
Beschreibung: 52. Układ oddechowy do respiratora dla dorosłych, biologicznie czysty;
Los: LOT-0053
Titel: 53. Cześć nr 53
Beschreibung: 53. Wkłady wymienne jednorazowe do ssaka New Hospivac 400;
Los: LOT-0054
Titel: 54. Cześć nr 54
Beschreibung: 54. Sterylne, wysuwane skalpele jednorazowe z plastikową rączką, standardowe ostrze chirurgiczne rozmiar 24 ze stali węglowej (sterylne), magnetyczne pudełko do liczenia igieł;
Los: LOT-0055
Titel: 55. Cześć nr 55
Beschreibung: 55. Zestaw do pomiaru diurezy godzinowej, zamknięty system do nieiwazyjnego pomiaru ciśneinia śródbrzusznego metodoą monometryczną, system gromadzący i żelujący mocz
Los: LOT-0056
Titel: 56. Cześć nr 56
Beschreibung: 56. Zawór biopsyjny jednorazowy, filtr niesterylny do linii ssącej, dren wody pompy płuczącej OFP-2 do kanału pomocniczego, jednorazowy zawór biopsyjny i ssący, jednorazowe narzędzie do podwiązywania polipów przed polipektomią;
Los: LOT-0057
Titel: 57. Cześć nr 57
Beschreibung: 57. Testy do myjni ultradźwiękowej i myjni-dezynfektora;
Los: LOT-0058
Titel: 58. Cześć nr 58
Beschreibung: 58. Ręcznik, rękawica do mycia z suchym mydłem, rękawice włókninowe gotowe do mycia pacjenta leżacego, śliniak do karmienia pacjentów jednorazowego użytku, ochraniacze włókninowe na obuwie, powłoka/poszwa jednorazowego użytku na kołdrę lub koc, komplet pościeli z włókniny na duże łóżko, stosowany jako bielizna pościelowa jednorazowa;
Los: LOT-0059
Titel: 59. Cześć nr 59
Beschreibung: 59. Szczypce biopsyjne, pętla do polipektomii „cold”, owalna pętla do polipektomii, zestaw do opaskowania żylaków przełyku, igły do obliteracji, szczotki do czyszczenia, narzędzie do usuwania polipów i ciał obcych, pułapka na polipy, klipsownice, ustniki;
Los: LOT-0060
Titel: 60. Cześć nr 60
Beschreibung: 60. Jednorazowe kleszcze biopsyjne, jednorazowe pętle do polipektomii, jednorazowa klipsowanica endoskopowa, szczotka jednorazowego użytku do czyszczenia gniazd zaworów endoskopów, jednorazowy ustnik do badań gastroskopowych
Los: LOT-0061
Titel: 61. Cześć nr 61
Beschreibung: 61. Pułapka wodna Water Lock, wapno jednorazowego użytku, linia próbkująca do złącza trójnika Y i do pułapki wodnej, czujnik przepływu wdechowego/ wydechowego;
Los: LOT-0062
Titel: 62. Cześć nr 62
Beschreibung: 62. Maska chirurgiczna typu II R
Los: LOT-0063
Titel: 63. Cześć nr 63
Beschreibung: 63. Czepki chirurgiczne;
Los: LOT-0064
Titel: 64. Cześć nr 64
Beschreibung: 64. Maski tlenowe i anestezjologiczne, aparat do indywidualnych ćwiczeń oddechowych i stymulacji głębokiego wdechu;
Los: LOT-0065
Titel: 65. Cześć nr 65
Beschreibung: 65. Łyżka do laryngoskopu, światłowodowa, jednorazowa, typ McIntosh, łyżka do laryngoskopu z podwójnym światłem LED/UV typu MAC;
Los: LOT-0066
Titel: 66. Cześć nr 66
Beschreibung: 66. Koszulka barierowa kompatybilna z cystoskopem Cogentix PrimeSight CST 4000
Los: LOT-0067
Titel: 67. Cześć nr 67
Beschreibung: 67. Zestaw do nebulizacji dla pacjentów wentylowanych