See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie 40 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Katowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Przeprowadzenie 40 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Katowicach” w ramach projektu pn.: „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Celem realizacji usługi jest uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych uczestników kursów potwierdzonych wydaniem odpowiednich zaświadczeń, potrzebnych do wykonywania pracy i ułatwiających powrót na rynek pracy po zakończeniu kary pozbawienia wolności.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Część 1 - 14 kursów zawodowych
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2
Beschreibung: Część 2 - 8 kursów zawodowych
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Część 3 - 8 kursów zawodowych
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Część 4 - 10 kursów zawodowych