3553-2025 - Wettbewerb
Polen – Sand und Ton – Dostawy do kopalń JSW S.A. mieszanin popiołów lotnych będących odpadem o kodzie 10.01.82 lub produktów ubocznych o właściwościach odpadu o kodzie 10.01.82 oraz popiołów lotnych będących odpadem o kodzie 10.01.02 lub produktów ubocznych o właściwościach odpadu o kodzie 10.01.02 z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy do kopalń JSW S.A. mieszanin popiołów lotnych będących odpadem o kodzie 10.01.82 lub produktów ubocznych o właściwościach odpadu o kodzie 10.01.82 oraz popiołów lotnych będących odpadem o kodzie 10.01.02 lub produktów ubocznych o właściwościach odpadu o kodzie 10.01.02 z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung139/PM/24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14200000 Sand und Ton
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Dostawa mieszanin popiołów lotnych 10.01.82 lub produktów ubocznych o właściwościach odpadu o kodzie 10.01.82 w ilości 9 000 t
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung139/PM/24 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212000 Körnungen, Splitt, Steinmehl, Kiesel, Kies, Schotter und Kleinschlag, Steingemische, Kiessandgemische und andere Aggregate
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Dostawa mieszanin popiołów lotnych 10.01.82 lub produktów ubocznych o właściwościach odpadu o kodzie 10.01.82 w ilości 7 000 t
Interne Kennung139/PM/24 - Zadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - Dostawa mieszanin popiołów lotnych 10.01.82 lub produktów ubocznych o właściwościach odpadu o kodzie 10.01.82 w ilości 6 000 t
Interne Kennung139/PM/24 - Zadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 - Dostawa mieszanin popiołów lotnych 10.01.82 lub produktów ubocznych o właściwościach odpadu o kodzie 10.01.82 w ilości 5 500 t
Interne Kennung139/PM/24 - Zadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 - Dostawa mieszanin popiołów lotnych 10.01.82 lub produktów ubocznych o właściwościach odpadu o kodzie 10.01.82 w ilości 3 000 t
Interne Kennung139/PM/24 - Zadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6 - Dostawa mieszanin popiołów lotnych 10.01.82 lub produktów ubocznych o właściwościach odpadu o kodzie 10.01.82 w ilości 2 200 t
Interne Kennung139/PM/24 - Zadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7 - Dostawa popiołów lotnych kod 10.01.02 lub produktów ubocznych o właściwościach odpadu o kodzie 10.01.02 w ilości 4 800 t
Interne Kennung139/PM/24 - Zadanie 7