355323-2026 - Ergebnis
Polen – Netzausrüstung – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na rozbudowę i modernizację infrastruktury sieciowej oraz systemów bezpieczeństwa cybernetycznego - 3 zadania
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na rozbudowę i modernizację infrastruktury sieciowej oraz systemów bezpieczeństwa cybernetycznego - 3 zadania
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1. zadanie 1: dostawa i wdrożenie osprzętu sieciowego (sieć LAN) wraz z oprogramowaniem zarządzającym i opieką serwisową (zakup osprzętu sieciowego - sieć LAN - 1 kpl, zakup opieki serwisowej posprzedażowej w okresie trwałości 36 mc-y na switche - sieć LAN - 1 kpl., zakup licencji oprogramowania do zarządzania switchami - sieć LAN wraz z wdrożeniem - 1 kpl.), 2. zadanie 2: dostawa i wdrożenie systemów bezpieczeństwa klasy NDR + XDR (zakup systemów NDR + XDR - 1 kpl.), 3. zadanie nr 3: Dostawa i wdrożenie oprogramowania zarządzającego dostępami typu PAM - Privileged Access Management (zakup oprogramowania zarządzającego dostępami typu PAM - 1 kpl.).
Vorherige Bekanntmachung193065-2026
Interne KennungZP.381.15.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 48219300 Verwaltungssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
LosLOT-0001
Titel1-Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na rozbudowę i modernizację infrastruktury sieciowej oraz systemów bezpieczeństwa cybernetycznego - 3 zadania
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1. zadanie 1: dostawa i wdrożenie osprzętu sieciowego (sieć LAN) wraz z oprogramowaniem zarządzającym i opieką serwisową (zakup osprzętu sieciowego - sieć LAN - 1 kpl, zakup opieki serwisowej posprzedażowej w okresie trwałości 36 mc-y na switche - sieć LAN - 1 kpl., zakup licencji oprogramowania do zarządzania switchami - sieć LAN wraz z wdrożeniem - 1 kpl.).
Interne KennungZP.381.15.2026-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 48219300 Verwaltungssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 80511000 Ausbildung des Personals
LosLOT-0002
Titel2-Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na rozbudowę i modernizację infrastruktury sieciowej oraz systemów bezpieczeństwa cybernetycznego - 3 zadania
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1. zadanie 2: dostawa i wdrożenie systemów bezpieczeństwa klasy NDR + XDR (zakup systemów NDR + XDR - 1 kpl.).
Interne KennungZP.381.15.2026-2
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 80511000 Ausbildung des Personals
LosLOT-0003
Titel3-Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na rozbudowę i modernizację infrastruktury sieciowej oraz systemów bezpieczeństwa cybernetycznego - 3 zadania
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1. zadanie nr 3: Dostawa i wdrożenie oprogramowania zarządzającego dostępami typu PAM - Privileged Access Management (zakup oprogramowania zarządzającego dostępami typu PAM - 1 kpl.).
Interne KennungZP.381.15.2026-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219300 Verwaltungssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 80511000 Ausbildung des Personals