2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fotografie
Beschreibung: Opdrachtgever is voornemens de Overeenkomsten aan te gaan met meerdere leveranciers per Perceel. De aanbesteding is opgedeeld in 2 Percelen. Perceel 1: Fotografie Algemeen, maximaal 8 leveranciers Perceel 2: Fotografie Promoties en Oraties, maximaal 3 leveranciers
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79960000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes und zugehörige Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22315000 Fotografien, 79961000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fotografie Algemeen
Beschreibung: Fotografie Algemeen
Los: LOT-0002
Titel: Fotografie Promoties en Oraties