2. Verfahren
Verfahren
Titel: ONDERHANDELINGSPROCEDURE MET VOORAFGAANDE OPROEP TOT MEDEDINGING OPDRACHT VOOR DE LEVERING VAN AARDGAS - BEVOORRADING EN OPERATIES 2026-2027
Beschreibung: Deze Opdracht heeft als voorwerp de “Levering van Aardgas – Bevoorrading & Operaties”. De Opdracht is onderverdeeld in de volgende percelen: •Perceel 1: Levering van Aardgas – Bevoorrading & Operaties – tot een maximum van 500 GWh •Perceel 2: Levering van Aardgas – Bevoorrading & Operaties – Indicatief 1.800 GWh (zie 1.7. Indicatief verbruik) Met deze opdeling in percelen (en in het bijzonder de inrichting van Perceel 1) beoogt de Aanbestedende Entiteit ook leveranciers die een beperkter volume kunnen aanbieden de kans te geven om naar de Opdracht mee te dingen, zonder evenwel de competitie voor dit perceel in te perken. De Kandidaat mag een Aanvraag tot deelneming indienen voor één perceel of beide percelen. De Gunningsleidraad biedt de mogelijkheid om een korting toe te kennen in geval van gunning van de twee percelen aan dezelfde partij.
Interne Kennung: VEB202504_LEV02
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VEB202504_LEV02 - 1
Beschreibung: Perceel 1: Levering van Aardgas – Bevoorrading & Operaties – tot een maximum van 500 GWh
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: VEB202504_LEV02 - 2
Beschreibung: Perceel 2: Levering van Aardgas – Bevoorrading & Operaties – Indicatief 1.800 GWh (zie 1.7. Indicatief verbruik)
Interne Kennung: 2