355404-2025 - Ergebnis
Polen – Ferrosulfat = Eisen(II)-sulfat – Dostawa siarczanu żelazowego PIX113 do uzdatniania wody dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa siarczanu żelazowego PIX113 do uzdatniania wody dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie.
BeschreibungDostawa siarczanu żelazowego PIX113 do uzdatniania wody dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie.
Vorherige Bekanntmachung87270-2025
Interne KennungPOST/PEC/PEC/ZSE/00027/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313125 Ferrosulfat = Eisen(II)-sulfat
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa siarczanu żelazowego PIX113 do uzdatniania wody dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie
BeschreibungDostawa siarczanu żelazowego PIX113 do uzdatniania wody dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji opisanego w art. 441 Ustawy PZP.