355407-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Ermittlungsdienste – SZW-EA Heraanbesteding Evaluatie Hervorming Arbeidsmarktinfrastructuur
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZW-EA Heraanbesteding Evaluatie Hervorming Arbeidsmarktinfrastructuur
BeschreibungHet ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) is ten behoeve van de “Evaluatie hervorming arbeidsmarktinfrastructuur” op zoek naar een Opdrachtnemer die een evaluatieonderzoek start, dat zicht geeft op de werkende mechanismen van de hervorming arbeidsmarktinfrastructuur en daarmee ook voorziet in de wettelijke verplichting voor evaluatie van nieuw beleid. Daarnaast is er tussen het ministerie van Financiën en SZW de afspraak gemaakt dat de werking van het impulsbudget, één van de onderdelen van de hervorming, in 2027 moet worden geëvalueerd.
Interne Kennung201865005.011.082
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79720000 Ermittlungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
5. Los
LosLOT-0000