2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van technische apparatuur en uitvoering van service en onderhoud/kalibratie
Beschreibung: De inhoud van deze aanbesteding omvat de levering van een zeer divers scala aan technische apparatuur voor de professionele markt. Geïnteresseerde partijen in deze opdracht dienen de markt te kennen en deze voor de RDI te verkennen. De RDI kan de volgende twee vragen bij Opdrachtnemer neerleggen: 1. Een “open” vraag. Met een “open” opdracht wordt bedoeld een opdracht waar de RDI gericht vraagt om bepaalde functionaliteit, maar geen specifiek merk of type instrument voor ogen heeft. 2. Een “specifieke” vraag. Wanneer de RDI gericht specifieke apparatuur uitvraagt, zal de Opdrachtnemer de gevraagde apparatuur direct (inkopen en) doorleveren. Opdrachtnemer dient te beschikken over kennis van technische specificaties van de apparatuur waarmee hij Opdrachtgever dient te adviseren. Opdrachtnemer dient in bovengenoemde gevallen opties van geschikte producten voor te leggen aan Opdrachtgever waaruit hij kan kiezen. € 15.000.000,- excl. btw
Interne Kennung: 202501120
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De afgelopen jaren zijn er gemiddeld 30 bestellingen voor technische apparatuur per jaar gedaan. Dit is echter een indicatieve schets waar Opdrachtnemer geen rechten aan kan ontlenen. Zie ‘bijlage 12 Voorbeeldlijst van aangeschafte apparatuur’ ter indicatie van het type apparatuur dat in 2024 en 2025 (tot publicatie van de aanbesteding) is aangeschaft. De aangeschafte apparatuur en de apparatuur die vóór het afsluiten van de Overeenkomst reeds bij Opdrachtgever in het bezit was dient te worden onderhouden. De verhouding van levering van apparatuur en het onderhouden van het apparatuur is 90:10.